Finálové kolo BoulderZávodů a BoulderDětí - Slaný!

BoulderZávody jdou do finále! Bude to velký!

A je to tady! Naše závodní kára se blíží do cílové rovinky a cílovou páskou projede už za necelé dva týdny ve Slaném!


Finálový BoulderVíkend
Vlastně to nebude úplně víkend, ale dokonce tři dny. Konkrétně se akce uskuteční v termínu 20. - 22.9.2019 na Masarykově náměstí ve Slaném.

Konat se totiž budou hned tři závody. Možná to už všechno víte, ale troška opakování neuškodí, takže tady jsou podrobnosti o všech závodech, o tom, na co se můžete těšit a taky na co se můžou těšit celkoví vítězové!
Kromě samotných závodů na vás čekají i další akce - třeba sobotní rožnění uherského býka!
Pro přespolní nabízíme možnost přespání jak z pátka na sobotu, tak ze soboty na neděli v tělocvičně místní ZŠ. Více infos najdete v propozicích k závodu.


O pohár Královského města Slaný - pátek 20. září 2019
Závod pro dospělé a mládež od kategorie U16, který jsme už kdysi pořádali a nyní se k němu opět vracíme. Open závod pro všechny, kdo si chtějí zkusit závodní atmosféru, potkat se s kamarády a suprově si zalézt! Rozhodně nejde o akci určenou jen top lezcům, naopak, dorazit může opravdu každý. Prvních deset holek a kluků si navíc vyslouží postup do sobotního finále BoulderZávodů.

Podrobnosti, včetně časového harmonogramu najdete ZDE.


Finálové kolo BoulderZávodů - sobota 21. září 2019
Zlatý hřeb celé série se uskuteční v sobotu ve formátu kvalifikace/finále. Ovšem na startovce se objeví pouze ti, kteří se do tohoto kola nominovali svými výkony v kolech předchozích, případně v pátečním slánském závodě. Konkrétně půjde o 22 nejlepších holek a 22 nejlepších kluků (resp. u kluků je to 25, protože mezi dvaadvacítkou nejlepších jsou také dva cizinci a dále byla shoda na 22. místě) z předchozích dvou kol. Tuto partičku doplní 3 nejlepší holky a kluci z pátečního závodu.


Kvalifikace i finále budou trošku pozměněné oproti předchozím kolům. V kvalifikaci se polezou 4 bouldery systémem OS, samozřejmě ženy zvlášť, muži zvlášť. Nastupovat se bude v pořadí, ve kterém se lezkyně a lezci umístili v celkovém pořadí. Finále se poleze svěťákovým stylem, opět 4 bouldery.

Celkové pořadí najdete tady: ŽENY a MUŽI

vítězky série 2018

A o co se ve finále leze?
O topy a taky o zajímavé prize money. Konkrétně si první tři ženy a muži (bez ohledu na národnost) odnesou tyto výhry:
1. místo: 10.000,- Kč
2. místo: 5.000,- Kč
3. místo: 3.000,- Kč

Všechny podrobnosti k závodu najdete TADY.

3. kolo BoulderDěti - neděle 22. září 2019
BoulderDěti proběhnou v klasickém formátu, tedy poleze se systémem flash v kategoriích U8, U10, U12 a U14. I děti sbírají na všech kolech body do celkového hodnocené série (nejhorší výsledek se škrtá). A na celkové vítěze čeká báječná odměna!

motivy dětských trofejí

Celkoví vítězové, konkrétně první tři holky a kluci v každé kategorii (bez ohledu na národnost) pojedou na soustředění s Adamem Ondrou! Uskuteční se 16. listopadu v brněnském Hangaru a Adam tu bude jen a jen pro ně.  Jedna taková akce už v minulosti proběhla a kdo náhodou neviděl video, tak tady ho máte ještě jednou :)Podrobné informace k nedělnímu závodu jsou k nalezení ZDE.

Tak doražte do Slaného a zažijte to na vlastní kůži! Bude to super :)

ČSL crew

Partneři závodu:

Diskuze

Partneři projektů

Copyright © 2020 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.