Školní Boulder Pohár 2019 - semifinále

17. 6. 2019

Výsledky

Chlapci - SemiFinále
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída finále t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Jonáš Kopecký 2003 ZŠ Londýnská 9. ano 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. Adam Kotáb 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A ano 8 17 8 11 1 1 4 4 3 1 1 1 1 1 5 1 1 1 1 1
3. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4 ano 8 21 8 8 3 1 3 1 10 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. Jakub Tomšů 2004 ZŠ Ústavní 8.C ano 7 8 8 8 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
5. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B ano 7 9 8 10 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 0 2 1 1 2 2
6. Vojtěch Nejedlý 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D ano 7 18 8 10 0 1 3 2 7 1 1 1 1 1 2 2 1 1 3 1
7. Aleš Čech 2004 ZŠ Ústavní 8.C ano 6 6 8 8 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
8. Zbyněk Vávra 2006 Gym. Nad Kavalírkou 3.A ano 6 7 8 10 0 3 1 1 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
9. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída 6 12 8 10 3 1 4 3 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2 1
10. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A 6 14 8 8 1 1 4 1 6 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1
11. Kryštof Pochman 2007 ZŠ Vratislavova 6.A 6 20 8 11 0 1 7 3 5 2 2 1 1 1 0 1 1 1 4 1
12. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2 4 5 8 10 0 1 0 2 0 2 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1
13. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B 4 6 6 10 0 2 0 0 0 4 1 1 1 1 0 0 1 1 3 1
14. Radim Brož 2003 ZŠ Petrovice 9.A 4 7 8 13 0 3 0 1 0 1 1 1 1 1 0 3 1 1 4 2
15. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C 4 7 7 8 0 2 0 0 2 1 3 1 1 1 0 1 1 1 0 1
16. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta 3 3 7 10 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 0 4 1 1 0 1
17. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A 3 11 6 7 8 2 0 0 0 1 0 1 2 1 0 0 1 1 0 1
18. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B 2 2 8 10 0 1 0 2 0 2 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1
19. Matyáš Karpaš 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.A 2 2 6 7 0 2 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
20. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C 2 2 5 5 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
21. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda 2 3 6 11 0 1 0 0 0 1 0 3 1 1 0 0 2 2 0 3
22. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B 2 4 5 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 3 1 0 1
23. Šimon Kubiš 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.B 2 8 7 8 6 1 0 0 0 1 0 1 2 1 0 2 0 1 0 1
24. Jáchym Král 2006 ZŠ Ústavní 7.B 1 1 8 13 0 1 0 2 0 5 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1
25. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A 1 1 7 19 0 4 0 0 0 2 0 3 1 1 0 2 0 1 0 6
26. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C 1 1 6 11 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0 5 0 2
27-28. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9 1 1 5 7 0 2 0 0 0 2 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0
27-28. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A 1 1 5 7 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 0 0 0 1 0 2
29. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A 1 1 5 10 0 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0 5 0 1
30. Kryštof Lapihuska 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C 1 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
31. Ondřej Beran 2003 ZŠ Nám. Svobody 9.A 1 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
32. Vojtěch Zdobinský 2004 ZŠ Červený Vrch 8.A 1 2 3 7 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 0 0 3 0 0
33. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA 0 0 6 8 0 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
34. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA 0 0 6 14 0 8 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2
35. Sami Zakie 2003 ZŠ Jana Masaryka 9. 0 0 4 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
36-37. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8. 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
36-37. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8. 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
38. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB 0 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4 0 0
39. Eduard Kotáb 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.B 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
40. Radek Svozil 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Dívky - SemiFinále
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# jméno příjmení ročník škola třída finále t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Nikola Králiková 2005 ZŠ Okružní 9.A ano 8 25 8 8 3 1 1 1 14 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1
2. Julie Bouřilová 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.A ano 5 7 8 9 0 1 3 2 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
3. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB ano 4 7 8 11 0 1 2 2 0 1 3 1 1 1 0 3 1 1 0 1
4. Emma Duroňová 2004 Gym. Nad Kavalírkou 4.B ano 3 3 7 8 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 0 2 1 1 0 1
5. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A ano 3 4 6 7 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 2 2
6. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1 ano 3 5 4 4 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 0 0 1 1 0 1
7. Zuzana Matrasová 2006 Gym. Nad Kavalírkou 2.B ano 2 2 7 9 0 1 0 0 0 1 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1
8. Justýna Raková 2005 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A ano 2 2 6 6 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1
9-10. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda 2 2 6 10 0 3 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 3
9-10. Denisa Filustková 2007 ZŠ Radotín 6.B 2 2 6 10 0 2 0 0 0 2 0 2 1 1 0 0 1 1 0 2
11. Marie Mužíková 2006 Malostranské gymnázium I. 2 2 6 16 0 0 0 6 0 6 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
12. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1 2 2 5 6 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 0 2
13-14. Adáta Štědrá 2005 ZŠ Červený Vrch 8.A 2 2 4 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
13-14. Julie Kovářová 2004 ZŠ Petrovice 9.B 2 2 4 4 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 1 1 0 0
15. Anežka Podzimková 2007 ZŠ Pražačka 6.A 2 2 4 8 0 0 0 0 0 5 0 1 1 1 0 0 1 1 0 0
16. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1
17. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída 2 13 5 5 10 1 0 0 0 0 0 1 3 1 0 0 0 1 0 1
18. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C 1 1 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
19. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
20. Šárka Voděradská 2005 ZŠ Ústavní 8.B 1 3 3 5 0 2 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 2 0 0
21. Adéla Línková 2005 ZŠ Ústavní 7.B 1 3 3 7 0 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 3 0 0
22. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A 1 10 3 17 0 0 0 0 0 0 0 0 10 2 0 0 0 10 0 5
23. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A 0 0 4 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
24. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A 0 0 4 18 0 5 0 0 0 9 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0
25. Tereza Jandová 2005 ZŠ Meteorologická 7.A 0 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1
26. Viktorie Stříbrná 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B 0 0 3 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
27. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA 0 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0 2
28. Simona Löblová 2005 Gymnázium Stříbro G3 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29-30. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9 0 0 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29-30. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB 0 0 2 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31-32. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0
31-32. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0
33. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1 0 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0
34-36. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
34-36. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
34-36. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
37. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4 Plzeňský kraj
2. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2 Plzeňský kraj
3. Filip Křeček 2003 ZŠ Kvílice 9.třída Středočeský kraj
4. Tomáš Dygrýn 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
5. David Hulcr 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda Středočeský kraj
6. František Danda 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
7. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B Pardubický kraj
8. Jan Hlaváček 2005 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 8.A Ústecký kraj
9. Hynek Martikán 2004 ZŠ Horní 8A Jihomoravský kraj
10. Samuel Skoupý 2007 ZŠ Pastviny 6.C Jihomoravský kraj
11. Jan Škrob 2004 ZŠ Křídlovická 8.C Jihomoravský kraj
12. Jakub Tomšů 2004 ZŠ Ústavní 8.C Hlavní město Praha
13. Zdeněk Šovla 2005 ZŠ Pastviny 7.B Jihomoravský kraj
14. Aleš Čech 2004 ZŠ Ústavní 8.C Hlavní město Praha
15. David Truhlář 2003 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 9.A Ústecký kraj
16. Ivo Nedvěd 2007 Gymnázium Dašická 2.A Pardubický kraj
17. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B Pardubický kraj
18. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B Pardubický kraj
19. Michal Horváth 2004 ZŠ Husova 9A Jihomoravský kraj
20. Šimon Kubiš 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.B Hlavní město Praha
21. Radim Brož 2003 ZŠ Petrovice 9.A Hlavní město Praha
22. Lukáš Vávra 2003 MZŠ Kamenačky 9A Jihomoravský kraj
23. Jonáš Kopecký 2003 ZŠ Londýnská 9. Hlavní město Praha
24. Adam Kotáb 2004 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A Hlavní město Praha
25. Adam Prokop 2007 3. ZŠ Slaný 6.C Středočeský kraj
26. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A Pardubický kraj
27. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B Pardubický kraj
28. Vojtěch Nejedlý 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D Hlavní město Praha
29. Kryštof Pochman 2007 ZŠ Vratislavova 6.A Hlavní město Praha
30. Jan Šťovíček 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B Hlavní město Praha
31. Matyáš Karpaš 2004 ZŠ Nám. Svobody 8.A Hlavní město Praha
32. Tomáš Hlaváček 2007 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 6.B Ústecký kraj
33. Jaromír Janovský 2006 3. ZŠ Slaný 6.C Středočeský kraj
34. Zbyněk Vávra 2006 Gym. Nad Kavalírkou 3.A Hlavní město Praha
35. Nikolas Erneker 2005 Gymnázium Zlín 3TA Zlínský kraj
36. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8. Pardubický kraj
37. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8. Pardubický kraj
38. Matěj Fried 2004 Gymnázium Akademia 3.G Jihomoravský kraj
39. Jáchym Král 2006 ZŠ Ústavní 7.B Hlavní město Praha
40. Jaroslav Kořínek 2004 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
41. Jakub Frgal 2003 Gymnázium Zlín 4KB Zlínský kraj
42. Matěj Zlatníček 2018 ZŠ Měšťanská - Jihomoravský kraj
43. Kryštof Lapihuska 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C Hlavní město Praha
44. Vojtěch Zdobinský 2004 ZŠ Červený Vrch 8.A Hlavní město Praha
45. Jiří Adámek 2004 ZŠ Měšťanská 8 Jihomoravský kraj
46. Ondřej Beran 2003 ZŠ Nám. Svobody 9.A Hlavní město Praha
47. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9 Plzeňský kraj
48. Michal Kaiser 2004 Gymnázium V.B.Třebízského Kvarta Středočeský kraj
49. Radek Svozil 2005 ZŠ Červený Vrch 8.D Hlavní město Praha
50. Jakub Novotný 2005 ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 8.A Ústecký kraj
51. Eduard Kotáb 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.B Hlavní město Praha
52. Kryštof Hubáček 2004 Gymnázium Zlín 4KA Zlínský kraj
53. Sami Zakie 2003 ZŠ Jana Masaryka 9. Hlavní město Praha
54. Jakub Kučera 2003 ZŠ Mysločovice 9.A Zlínský kraj
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída Kraj
1. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
2. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
3. Lucie Jabůrková 2003 ZŠ a MŠ Duhová cesta s.r.o. 9. třída Ústecký kraj
4. Hana Fojtíková 2004 Gymnázium Zlín 4KB Zlínský kraj
5. Nikola Králíková 2005 ZŠ Okružní 9.A Zlínský kraj
6. Emma Duroňová 2004 Gym. Nad Kavalírkou 4.B Hlavní město Praha
7. Lada Šťastná 2005 ZŠ Chomutov, Písečná 5144 ? Ústecký kraj
8. Laura Henlínová 2006 Gymnázium V.B.Třebízského Sekunda Středočeský kraj
9. Eliška Kripnerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
10. Julie Kovářová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
11. Justýna Raková 2005 FZŠ prof. Otokara Chlupa 8.A Hlavní město Praha
12. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A Pardubický kraj
13. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A Pardubický kraj
14. Denisa Filustková 2007 ZŠ Radotín 6.B Hlavní město Praha
15. Eliška Horáčková 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
16. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A Pardubický kraj
17. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C Pardubický kraj
18. Tereza Špičková 2006 ZŠ Horní 6A Jihomoravský kraj
19. Anna Blechová 2007 Gymnázium V.B.Třebízského Prima Středočeský kraj
20. Valerie Kopsová 2007 ZŠ Pce 7.B Pardubický kraj
21. Adáta Štědrá 2005 ZŠ Červený Vrch 8.A Hlavní město Praha
22. Julie Bouřilová 2004 ZŠ Petřiny Sever 8.A Hlavní město Praha
23. Zuzana Matrasová 2006 Gym. Nad Kavalírkou 2.B Hlavní město Praha
24. Anežka Podzimková 2007 ZŠ Pražačka 6.A Hlavní město Praha
25. Vanda Kováčová 2004 Gymnázium Zlín 3TB Zlínský kraj
26. Viki Bernatová 2007 ZŠ Úvoz 6.C Jihomoravský kraj
27. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A Pardubický kraj
28. Michaela Dubská 2004 Malostranské gymnázium III. Hlavní město Praha
29. Marie Mužíková 2006 Malostranské gymnázium I. Hlavní město Praha
30. Tereza Jandová 2005 ZŠ Meteorologická 7.A Hlavní město Praha
31. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A Pardubický kraj
32. Anna Marie Aneltová 2007 FZŠ prof. Otokara Chlupa 6.C Hlavní město Praha
33. Anička Šamánková 2004 ZŠ Křídlovická 8.C Jihomoravský kraj
34. Michaela Macíková 2007 ZŠ Ústavní 6.C Hlavní město Praha
35. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A Pardubický kraj
36. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B Pardubický kraj
37. Šárka Voděradská 2005 ZŠ Ústavní 8.B Hlavní město Praha
38. Anita Gebauerová 2004 ZŠ Petrovice 9.B Hlavní město Praha
39. Ema Janíčková 2005 ZŠ Husova 7A Jihomoravský kraj
40. Adéla Línková 2005 ZŠ Ústavní 7.B Hlavní město Praha
41. Lucie Maarová 2006 ZŠ Husova 7A Jihomoravský kraj
42. Viktorie Stříbrná 2005 ZŠ Nám. Curieových 7.B Hlavní město Praha
43. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9 Plzeňský kraj
44. Simona Löblová 2005 Gymnázium Stříbro G3 Plzeňský kraj
45. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1 Plzeňský kraj
46. Veronika Valová 2007 Gymnázium Zlín 1PA Zlínský kraj
47. Barbora Labohá 2005 ZŠ B. Hrabala 7. Hlavní město Praha
48. Eliška Vaculíková 2004 ZŠ Okružní 9.C Zlínský kraj
49. Marie Machová 2005 ZŠ Školní 7.B Hlavní město Praha
50. Petra Bartošková 2006 Gymnázium Zlín 1PA Zlínský kraj

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.