Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Plzeň

13. 5. 2019

Plzeňský kraj

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Plzeň
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-2. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2 ano 6 6 6 6 46 6 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 10 1 1 1 8 1 1 1 8 1 1 1 6 1
1-2. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4 ano 6 6 6 6 46 6 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 10 1 1 1 8 1 1 1 8 1 1 1 6 1
3. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9 ano 4 4 4 4 36 17 1 1 7 1 0 0 0 1 1 1 10 1 0 0 5 11 1 1 8 3 1 1 6 1
4. Daniel Kouřim 2004 ZŠ Dýšina 8 ano 4 4 4 4 33 16 1 1 7 1 0 0 0 9 1 1 10 1 0 0 2 9 1 1 8 2 1 1 6 3
5. Marek Matůš 2004 Gymnázium Stříbro G4 ano 4 4 4 4 33 18 1 1 7 1 0 0 0 20 1 1 10 1 0 0 2 14 1 1 8 1 1 1 6 1
6. František Pupík 2005 ZŠ Nepomuk 7 ano 3 3 3 3 30 19 1 1 7 1 0 0 1 4 1 1 10 1 0 0 2 4 0 0 4 8 1 1 6 1
7. Dominik Hahn 2005 ZŠ Dýšina 8 ano 3 3 3 3 27 19 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 6 0 0 4 16 1 1 6 1
8. Jiří Povolný 2004 ZŠ Elementária 8 ano 3 3 3 3 26 22 1 1 7 1 0 0 0 6 1 1 10 1 0 0 1 12 0 0 2 5 1 1 6 3
9. Antonín Panc 2003 ZŠ Dýšina 9 ano 3 3 3 3 25 17 1 1 7 1 0 0 0 3 1 1 10 1 0 0 0 4 0 0 2 14 1 1 6 1
10. Daniel Křemenák 2005 ZŠ Elementária 7 ano 3 3 3 3 24 22 1 1 7 1 0 0 0 6 1 1 10 1 0 0 1 17 0 0 0 10 1 1 6 3
11. Tomáš Kronmuller 2004 ZŠ Elementária 9 ano 3 3 3 3 23 10 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 4 0 0 0 13 1 1 6 8
12. Tomáš Bláha 2005 ZŠ Dýšina 7 ano 2 2 2 2 21 18 1 1 7 1 0 0 0 3 1 1 10 1 0 0 0 2 0 0 2 6 0 0 2 10
13. František Hanzlík 2004 ZŠ Elementária 9 ano 2 2 2 2 20 11 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 2 0 0 0 6 0 0 3 9
14. Marek Walter 2005 ZŠ Elementária 7 ano 2 2 2 2 20 17 1 1 7 1 0 0 0 4 1 1 10 1 0 0 0 4 0 0 0 6 0 0 3 15
15. David Herian 2003 ZŠ Dýšina 9 ano 2 2 2 2 19 10 1 1 7 1 0 0 0 1 1 1 10 3 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 2 6
16. Radek Malý 2003 ZŠ Elementária 9 2 2 2 2 19 11 1 1 7 1 0 0 0 0 1 1 10 1 0 0 0 3 0 0 0 8 0 0 2 9
17. Matěj Šimek 2007 ZŠ Dýšina 6 2 2 2 2 18 9 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 2 0 0 0 5 0 0 1 7
18. Kryštof Kraus 2005 ZŠ Dýšina 7 2 2 2 2 18 12 1 1 7 1 0 0 0 0 1 1 10 2 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 1 9
19. Jindřich Pachmann 2003 ZŠ Štěnovice 9 2 2 2 2 17 2 1 1 7 1 0 0 0 0 1 1 10 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 11
20-22. Tomáš Pech 2006 ZŠ Dýšina 7 2 2 2 2 17 4 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 3 0 0 0 4 0 0 0 3 0 0 0 2
20-22. Matyas Gotshy 2007 ZŠ Elementária 6 2 2 2 2 17 4 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 3 0 0 0 4 0 0 0 2 0 0 0 7
20-22. Jakub Habránek 2004 ZŠ Elementária 8 2 2 2 2 17 4 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 3 0 0 0 3 0 0 0 5 0 0 0 20
23. Fred Ings 2007 ZŠ Dýšina 6 1 1 1 1 17 8 1 1 7 1 0 0 0 0 0 0 9 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 1 3
24. Lukáš Kokorčený 2006 ZŠ Dýšina 6 1 1 1 1 16 6 1 1 7 2 0 0 0 1 0 0 9 4 0 0 0 6 0 0 0 2 0 0 0 0
Dívky - Kvalifikace - Plzeň
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-2. Lucie Rabadová 2004 ZŠ Dýšina 8 ano 6 6 6 6 46 6 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 10 1 1 1 8 1 1 1 8 1 1 1 6 1
1-2. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1 ano 6 6 6 6 46 6 1 1 7 1 1 1 7 1 1 1 10 1 1 1 8 1 1 1 8 1 1 1 6 1
3. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1 ano 6 6 6 6 46 8 1 1 7 1 1 1 7 3 1 1 10 1 1 1 8 1 1 1 8 1 1 1 6 1
4. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9 ano 3 3 3 3 29 24 1 1 7 1 0 0 1 5 1 1 10 1 0 0 1 3 0 0 4 13 1 1 6 1
5-6. Tereza Maurová 2005 ZŠ Dýšina 8 ano 3 3 3 3 27 15 1 1 7 1 0 0 0 6 1 1 10 1 0 0 1 4 0 0 3 3 1 1 6 6
5-6. Simona Loblová 2005 Gymnázium Stříbro G3 ano 3 3 3 3 27 15 1 1 7 1 0 0 0 6 1 1 10 1 0 0 2 3 0 0 2 9 1 1 6 1
7. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1 ano 3 3 3 3 25 27 1 1 7 1 0 0 0 17 1 1 10 1 0 0 1 3 0 0 1 18 1 1 6 4
8. Kristýna Monhartová 2006 ZŠ Elementária 7 ano 3 3 3 3 25 30 1 1 7 1 0 0 0 7 1 1 10 1 0 0 1 9 0 0 1 17 1 1 6 2
9. Barbora Vršková 2003 Gymnázium Stříbro G4 ano 3 3 3 3 23 3 1 1 7 1 0 0 0 7 1 1 10 1 0 0 0 2 0 0 0 7 1 1 6 1
10. Aneta Kolbabobá 2004 ZŠ Elementária 8 ano 3 3 3 3 23 8 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 5 0 0 0 3 1 1 6 6
11. Líza Udra 2004 ZŠ Elementária 8 ano 3 3 3 3 23 12 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 6 0 0 0 3 1 1 6 10
12. Kristýna Slapničková 2006 ZŠ Elementária 7 ano 2 2 2 2 20 17 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 1 4 0 0 0 5 0 0 2 11
13. Klára Veverková 2007 ZŠ Dýšina 6 ano 2 2 2 2 20 23 1 1 7 1 0 0 0 4 1 1 10 1 0 0 1 6 0 0 0 8 0 0 2 15
14. Lucie Prokopová 2006 ZŠ Dýšina 7 ano 2 2 2 2 19 17 1 1 7 1 0 0 0 3 1 1 10 1 0 0 1 6 0 0 0 8 0 0 1 9
15. Ema Maršálková 2006 ZŠ Dýšina 6 ano 2 2 2 2 19 22 1 1 7 1 0 0 0 15 1 1 10 1 0 0 1 7 0 0 0 6 0 0 1 13
16. Diana Mikotová 2004 ZŠ Elementária 8 2 2 2 2 18 9 1 1 7 1 0 0 0 0 1 1 10 1 0 0 0 7 0 0 0 1 0 0 1 7
17. Markéta Zdařilová 2006 ZŠ Elementária 6 2 2 2 2 18 14 1 1 7 1 0 0 0 8 1 1 10 1 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 1 12
18-20. Sabina Krausová 2005 ZŠ Dýšina 7 2 2 2 2 17 2 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 3 0 0 0 4 0 0 0 5
18-20. Nikola Uhlová 2005 ZŠ Dýšina 8 2 2 2 2 17 2 1 1 7 1 0 0 0 4 1 1 10 1 0 0 0 3 0 0 0 4 0 0 0 4
18-20. Nikola Ronešová 2005 ZŠ Elementária 7 2 2 2 2 17 2 1 1 7 1 0 0 0 2 1 1 10 1 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 2
21. Julie Stropnická 2005 ZŠ Elementária 7 2 2 2 2 17 3 1 1 7 1 0 0 0 1 1 1 10 2 0 0 0 2 0 0 0 4 0 0 0 2
22. Eliška Egrmajerová 2006 ZŠ Dýšina 7 2 2 2 2 17 4 1 1 7 3 0 0 0 1 1 1 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Klára Vovsová 2006 ZŠ Dýšina 7 1 1 1 1 15 5 1 1 7 1 0 0 0 1 0 0 8 4 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 5
24. Jana Holubcová 2004 ZŠ Elementária 8 0 0 0 0 13 6 0 0 5 3 0 0 0 0 0 0 8 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6
25. Tereza Šafandová 2007 ZŠ Elementária 6 0 0 0 0 11 3 0 0 5 2 0 0 0 1 0 0 6 1 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 6
26. Rozálie Vojáčková 2007 ZŠ Dýšina 6 0 0 0 0 6 5 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Vojtěch Čechura 2004 Gymnázium Stříbro G4
2. Zdeněk Štička 2004 Gymnázium Stříbro G2
3. Marek Matúš 2004 Gymnázium Stříbro G4
4. Fred Ings 2007 ZŠ Dýšina 6
5. Tomáš Pech 2006 ZŠ Dýšina 7
6. Kryštof Kraus 2005 ZŠ Dýšina 7
7. Tomáš Bláha 2005 ZŠ Dýšina 7
8. Lukáš Kokorčený 2006 ZŠ Dýšina 6
9. Matěj Šimek 2007 ZŠ Dýšina 6
10. Antonín Panc 2003 ZŠ Dýšina 9
11. David Herian 2003 ZŠ Dýšina 9
12. Daniel Kouřim 2004 ZŠ Dýšina 8
13. Dominik Hahn 2005 ZŠ Dýšina 8
14. Jakub Habránek 2004 ZŠ Elementária 8
15. Radek Malý 2003 ZŠ Elementária 9
16. Tomáš Kronmuller 2004 ZŠ Elementária 9
17. František Hanzlík 2004 ZŠ Elementária 9
18. Matyas Gotshy 2007 ZŠ Elementária 6
19. Daniel Křemenák 2005 ZŠ Elementária 7
20. Marek Walter 2005 ZŠ Elementária 7
21. Jiří Povolný 2004 ZŠ Elementária 8
22. František Pupík 2005 ZŠ Nepomuk 7
23. Jan Havelka 2003 ZŠ Štěnovice 9
24. Jindřich Pachmann 2003 ZŠ Štěnovice 9
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Tereza Loukotová 2007 Gymnázium Stříbro G1
2. Eliška Čechurová 2007 Gymnázium Stříbro G1
3. Barbora Vršková 2003 Gymnázium Stříbro G4
4. Magdaléna Vršková 2006 Gymnázium Stříbro G1
5. Simona Löblová 2005 Gymnázium Stříbro G3
6. Klára Vovsová 2006 ZŠ Dýšina 7
7. Klára Veverková 2007 ZŠ Dýšina 6
8. Nikola Uhlová 2005 ZŠ Dýšina 8
9. Lucie Prokopová 2006 ZŠ Dýšina 7
10. Sabina Krausová 2005 ZŠ Dýšina 7
11. Eliška Egrmajerová 2006 ZŠ Dýšina 7
12. Rozálie Vojáčková 2007 ZŠ Dýšina 6
13. Ema Maršálková 2006 ZŠ Dýšina 6
14. Tereza Maurová 2005 ZŠ Dýšina 8
15. Lucie Rabadová 2004 ZŠ Dýšina 8
16. Jana Holubcová 2004 ZŠ Elementária 8
17. Tereza Šafandová 2007 ZŠ Elementária 6
18. Markéta Zdařilová 2006 ZŠ Elementária 6
19. Diana Mikotová 2004 ZŠ Elementária 8
20. Líza Udra 2004 ZŠ Elementária 8
21. Aneta Kolbabová 2004 ZŠ Elementária 8
22. Julie Stropnická 2005 ZŠ Elementária 7
23. Nikola Ronešová 2005 ZŠ Elementária 7
24. Kristýna Slapničková 2006 ZŠ Elementária 7
25. Kristýna Monhartová 2006 ZŠ Elementária 7
26. Karolína Eretová 2004 ZŠ Štěnovice 9

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.