Školní Boulder Pohár 2019 - kvalifikace Pardubice

13. 5. 2019

Pardubický kraj

Výsledky

Chlapci - Kvalifikace - Pardubice
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-3. Marek Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7,A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Ondřej Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7.A ano 6 6 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
4. Lukáš Kolovratník 2008 ZŠ Studánka 6.A ano 6 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
5-7. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B ano 6 8 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
5-7. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B ano 6 8 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
5-7. Ivo Nedvěd 2007 Gymnázium Dašická 2.A ano 6 8 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
8-9. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
8-9. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
10. Jonáš Kolomý 2006 ZŠ Lanškroun 9. ano 5 5 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
11. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8. ano 5 6 6 9 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0
12. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8. ano 5 7 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
13. Jakub Kučera 2007 ZŠ Staňkova 7. ano 5 7 6 9 0 0 2 2 0 0 2 1 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
14. Jan Kovář 2008 ZŠ Svitavy 6.A ano 5 8 5 6 0 0 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
15. Aleš Kristl 2006 ZŠ Benešovo nám. 8.A ano 4 4 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
16-18. Jan Maršálek 2008 ZŠ Studánka 6.A 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
16-18. Marek Kopřivňanský 2005 ZŠ J. Ressla 9.B 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
16-18. Jan Přívratský 2006 ZŠ Choceň 8.B 4 4 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
19. Vojtěch Rücker 2006 ZŠ Noe 9. 4 5 5 6 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
20-22. Ivo Drahocký 2007 Gymnázium Dašická 7. 4 5 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0
20-22. Matěj Havel 2008 ZŠ J. Ressla 6.B 4 5 5 7 0 0 2 2 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
20-22. Jakub Závodský 2008 ZŠ J. Ressla 6.A 4 5 5 7 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
23. Anton Hrabčák 2008 ZŠ Choceň 6.B 4 5 5 8 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
24. Vojtěch Kalenda 2008 ZŠ Na Rovině 6. 4 5 5 11 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
25. Jan černík 2007 ZŠ Noe 7.A 4 6 5 5 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
26. Kryštof Fabiánek 2006 ZŠ Lanškroun 8. 4 8 5 8 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0
27. Kamil Pokštefl 2007 ZŠ Seč 7. 4 9 5 9 0 0 2 2 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 3 3 0 0
28. Milan Víca 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 4 9 5 21 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 4 2 0 0 2 1 0 0
29. Ondřej Svatoš 2005 ZŠ Na Rovině 9. 4 10 5 5 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6 1 0 0 1 1 0 0
30. Martin Čejka 2007 ZŠ Choceň 7.A 4 13 4 5 0 0 2 2 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0 0 1 1 0 0
31. Jakub Štaud 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 4 16 5 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 13 1 0 0 1 1 0 0
32. Michal Daniš 2007 ZŠ Lanškroun 7.B 3 3 5 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
33. Denis Burda 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 3 3 5 7 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
34. Jakub Tyč 2007 ZŠ Na Rovině 7. 3 3 4 10 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 1 1 0 0
35. Antonín Panuška 2008 ZŠ J. Ressla 6.A 3 4 4 4 0 0 02 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
36. Ondřej Krejčík 2007 ZŠ Horní Jelení 7. 3 4 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0
37. Jakub Krupička 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 3 4 4 6 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0
38. Jakub Pavlis 2007 ZŠ Noe 7.A 3 5 4 5 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
39. Martin Burda 2007 ZŠ Na Rovině 7. 3 6 4 4 0 0 4 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
40. Martin Pavlíček 2008 ZŠ Staňkova 6. 3 7 4 6 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 1 1 0 0
41. Štěpán Rusinko 2008 Gymnázium Dašická 1.A 3 7 3 6 0 0 2 2 0 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
42. Filip Šulc 2006 ZŠ Seč 8. 3 8 4 7 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 4 2 0 0
43. Matěj Popílka 2008 ZŠ Svitavy 6.A 3 8 4 8 0 0 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 2 2 0 0
44. Tomáš Gruber 2008 ZŠ Staňkova 6.C 2 2 4 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
45-47. Šimon Varmuža 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
45-47. Jáchym Špiroh 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
45-47. Jiří Fišman 2007 ZŠ Spořilov 7.B 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
48. Tomáš Farský 2007 ZŠ Studánka 7.B 2 2 3 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
49. František Kopecký 2007 ZŠ Seč 7. 2 2 3 4 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
50. Daniel Šmíd 2007 ZŠ Studánka 7.B 2 3 5 5 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
51. Oliver Meňház 2009 ZŠ Choceň 5.A 2 3 3 4 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
52. Jakub Lončák 2007 ZŠ Staňkova 7. 2 3 2 2 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
53. Adam Honěk 2006 ZŠ Choceň 8.B 2 4 4 6 0 0 3 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
54. Tomáš Flos 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 4 3 4 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0
55. Lukáš Černík 2008 ZŠ Na Rovině 6. 2 5 5 8 0 0 4 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
56. Daniel Kučera 2006 ZŠ Seč 8. 2 5 5 11 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0
57. Adam Jindřišek 2007 ZŠ Staňkova 7. 2 5 4 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 1 0 0
58. Vojtěch Troníček 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 5 4 6 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 3 3 0 0
59. Marek Sadílek 2007 ZŠ Studánka 7.B 2 5 4 7 0 0 4 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
60. Ondřej Motl 2008 ZŠ Svitavy 6.A 2 6 3 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0
61. Lukáš Laco 2006 ZŠ Benešovo nám. 8.A 2 7 5 15 0 0 4 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 3 0 0 3 2 0 0
62. Daniel Smuts 2007 ZŠ Staňkova 7. 2 7 4 5 0 0 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0
63. Mikuláš Rusinko 2005 Gymnázium J. Ressla 4.A 2 7 4 9 0 0 1 1 0 0 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 1 0 0
64. Jaroslav Syrůček 2008 ZŠ Staňkova 6.A 2 9 4 5 0 0 7 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 0 0
65. David Vitáček 2007 ZŠ Noe 7.A 1 1 4 5 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
66. Matěj Klapka 2008 ZŠ Studánka 6.A 1 1 3 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
67. Matias Miaviec 2007 ZŠ Staňkova 7. 1 2 4 8 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 2 1 0 0
68. Adam Burget 2007 ZŠ Studánka 7.B 1 2 3 5 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
69. Petr Šturm 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 1 2 3 10 0 0 0 4 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
70-71. Václav Němec 2007 ZŠ Noe 7.A 1 3 4 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 1 0 0
70-71. Ondřej Rolc 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 1 3 4 4 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
72. Jakub Švancera 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 1 3 3 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0
73. Šimon Konečný 2006 ZŠ Seč 8. 1 4 4 4 0 0 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
74. Radek Dvořák 2008 ZŠ Staňkova 6. 1 4 4 8 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 4 0 0
75. Ondřej Bílek 2008 ZŠ Svitavy 6.A 1 6 2 2 0 0 0 1 0 0 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76. Lukáš Pandula 2008 ZŠ Svitavy 6.B 0 0 4 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
77-78. Matyáš Oliva 2008 ZŠ Studánka 6.A 0 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
77-78. Josef Krpač 2008 ZŠ Horní Jelení 6.A 0 0 3 6 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
79-80. Pavel Brumovský 2008 ZŠ Horní Jelení 6.A 0 0 2 4 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79-80. Petr Kment 2007 ZŠ Studánka 7.B 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81. Matěj Petruška 2008 ZŠ J. Ressla 6.A 0 0 2 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
82. Filip Hruban 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 0 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0
83-86. David Petržálek 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83-86. Tomáš Müller 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83-86. Jan Strouhal 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83-86. Adam Žličař 2008 ZŠ Svitavy 6.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky - Kvalifikace - Pardubice
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b.
# jméno příjmení ročník škola třída čtvrtfinále t pt z pz b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb t z b pb
1-3. Linda Kopáčková 2008 ZŠ Spořilov 6.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
1-3. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A ano 5 5 6 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
4. Karolína Šrámková 2008 ZŠ Studánka 6.B ano 5 5 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
5-6. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C ano 5 5 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
5-6. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A ano 5 5 6 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
7-8. Valerie Kopsová 2007 ZŠ Pce 7.B ano 5 5 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
7-8. Eva Rusiňáková 2008 ZŠ Choceň 6.B ano 5 5 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
9. Tereza Myslivcová 2008 ZŠ Studánka 6.A ano 5 6 6 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0
10. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A ano 5 7 5 6 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
11. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A ano 5 9 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 5 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
12. Kateřina Ratkošová 2005 ZŠ Noe 9. ano 4 4 5 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
13. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A ano 4 5 5 5 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
14. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B ano 4 5 5 6 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
15. Ellen Slavíková 2006 ZŠ Choceň 8.A ano 4 6 5 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0
16. Ela Bechná 2007 ZŠ Polabiny Družstevní 7.B 4 7 4 5 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0
17. Veronika Šišánová 2007 ZŠ Lanškroun 7. 4 8 5 7 0 0 2 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0
18. Daniela Černá 2008 ZŠ Na Rovině 6. 4 9 4 7 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 4 0 0 1 1 0 0
19. Alžběta Krejzková 2006 Gymnázium J. Ressla 8.E 4 10 5 5 0 0 2 1 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 0 0 1 1 0 0
20. Luisa Klementová 2007 ZŠ Lanškroun 7. 4 10 4 4 0 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0
21. Karolína Vňuchalová 2008 ZŠ Studánka 6.A 4 11 4 8 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 0 0 2 2 0 0
22. Kateřina Hávlová 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 4 15 6 14 0 0 1 1 0 0 6 1 0 0 0 2 0 0 0 8 0 0 5 1 0 0 3 1 0 0
23-24. Natálie Steklá 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A 3 3 4 4 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
23-24. Nikola Křtěnová 2007 ZŠ Staňkova 7.C 3 3 4 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
25. Nela Habětínková 2007 ZŠ Studánka 7.B 3 3 4 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
26. Klára Krulešová 2007 ZŠ Studánka 7.B 3 4 4 6 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0
27. Pavla Skalická 2006 ZŠ Lanškroun 9. 3 5 4 4 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
28. Sofie Hochmanová 2007 ZŠ Noe 7.A 3 5 4 7 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 2 2 0 0
29. Karolína Hitschfelová 2008 ZŠ J. Ressla 6.A 3 5 3 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0
30-31. Brigita Biolková 2007 ZŠ Noe 7.A 3 6 4 5 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0
30-31. Sára Pištorová 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B 3 6 4 5 0 0 1 1 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
32. Aneta Solníková 2005 Gymnázium Holice 4.C 3 6 4 7 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 1 1 0 0
33. Nela Jirousková 2008 ZŠ Na Rovině 6. 3 6 3 3 0 0 2 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
34. Barbora Vanická 2008 ZŠ Choceň 6.B 3 7 4 6 0 0 3 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0
35. Eliška Jarešová 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A 3 7 4 18 0 0 1 1 0 0 2 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 4 1 0 0
36. Magdaléna Bulánková 2006 Gymnázium Holice 3.C 3 10 4 8 0 0 2 2 0 0 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 2 2 0 0
37. Natálie Novotná 2007 ZŠ Horní Jelení 7.B 3 10 3 3 0 0 1 1 0 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
38. Veronika Janáčková 2007 ZŠ Noe 7.A 3 11 4 9 0 0 3 3 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 4 3 0 0
39. Barbora Zemánková 2008 ZŠ Na Rovině 6. 3 12 3 6 0 0 3 1 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0
40. Jolana Krejzková 2008 Gymnázium J. Ressla 6.E 2 2 5 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
41. Lota Rejmanová 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 2 4 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
42-43. Klára Nešetřilová 2008 ZŠ Studánka 6.A 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
42-43. Tereza Hrdinová 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A 2 2 4 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
44. Jana Vacinová 2007 ZŠ Studánka 7.B 2 2 4 6 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 0 0
45. Alžběta Bartošová 2005 ZŠ Na Rovině 9. 2 2 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
46. Klára Knápková 2006 ZŠ Lanškroun 9. 2 3 3 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
47. Sára Valášková 2007 ZŠ Studánka 7.B 2 3 3 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
48. Alžběta Chytková 2006 Gymnázium Holice 3.C 2 4 4 4 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
49. Aneta Čiháková 2006 ZŠ Na Rovině 8. 2 4 2 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
50. Michaela Spěváková 2005 ZŠ Seč 9. 2 5 4 7 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 1 1 0 0
51. Kamila Beranová 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A 2 5 3 7 0 0 3 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
52. Lucie Potštejnská 2006 ZŠ Choceň 8.A 2 6 5 6 0 0 2 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
53. Bára Charousková 2008 ZŠ Staňkova 6.A 2 6 4 16 0 0 2 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 4 4 0 0
54. Simona Švecová 2008 ZŠ Svitavy 6.B 2 6 3 6 0 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 0
55. Veronika Janegová 2005 Gymnázium Holice 9, 2 7 3 5 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 2 0 0
56. Lucie Koblicová 2008 ZŠ Staňkova 6. 2 7 3 8 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 6 0 0
57. Dominika Válková 2007 ZŠ Na Rovině 7. 2 7 2 7 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0
58. Káťa Lenochová 2008 ZŠ Svitavy 6.A 2 9 3 4 0 0 3 2 0 0 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
59. Tereza Kopecká 2007 ZŠ Horní Jelení 7. 2 12 4 10 0 0 6 4 0 0 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0
60-61. Barbora Pištorová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A 1 1 3 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
60-61. Klára Konečná 2007 ZŠ Studánka 7.B 1 1 3 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
62. Adéla Honyšová 2007 ZŠ Studánka 7.B 1 1 3 7 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
63. Anna Breiterová 2008 ZŠ Na Rovině 6. 1 1 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
64. Alžběta Prusálková 2008 ZŠ J. Ressla 6.C 1 1 2 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
65. Tereza Motlová 2005 ZŠ Seč 9. 1 2 3 5 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
66-67. Anna Petrová 2006 Gymnázium Holice 3.C 1 2 3 6 0 0 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
66-67. Monika Zemková 2008 ZŠ Studánka 6.A 1 2 3 6 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
68. Karolína Bulánková 2006 Gymnázium Holice 3.C 1 2 2 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
69. Anna Chalupová 2008 ZŠ Studánka 6.A 1 2 2 5 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0
70. Veronika Poláčková 2008 ZŠ Studánka 6.A 1 4 4 15 0 0 0 4 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 4 0 0
71. Eliška Jehličková 2007 ZŠ Staňkova 7.C 1 7 4 9 0 0 0 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 7 1 0 0
72. Eva Kaplanová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A 0 0 4 7 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0
73. Aneta Hýblová 2008 ZŠ Lanškroun 6.A 0 0 4 9 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0 0
74. Tereza Krňáfková 2007 ZŠ Seč 7. 0 0 4 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 4 0 0
75-76. Adéla Ryšavá 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A 0 0 3 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
75-76. Ester Leszkowová 2005 ZŠ Seč 9. 0 0 3 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
77-79. Pavla Rufrová 2005 Gymnázium Holice 4.C 0 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
77-79. Lenka Smejkalová 2007 ZŠ Staňkova 7. 0 0 3 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
77-79. Julie Kabelková 2007 ZŠ Noe 7.A 0 0 3 4 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80. Kateřina Kubíčková 2008 ZŠ Studánka 6.A 0 0 3 8 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
81. Veronika Linhartová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A 0 0 3 9 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0
82. Natálie Reimannová 2007 ZŠ Staňkova 7.C 0 0 3 10 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0
83-85. Lucie Müllerová 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 2 3 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83-85. Vanessa Számková 2005 ZŠ Seč 9. 0 0 2 3 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83-85. Adéla Mrázková 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
86. Aneta Prosecká 2008 ZŠ Svitavy 6.B 0 0 2 7 0 0 0 05 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87-93. Barbora Brunclíková 2007 ZŠ Seč 7. 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
87-93. Kateřina Habiňáková 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87-93. Vendula Semerádová 2005 ZŠ Seč 9. 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
87-93. Simona Szamková 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87-93. Iveta Prosecká 2008 ZŠ Svitavy 6.B 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87-93. Tereza Běťáková 2008 ZŠ Svitavy 6.A 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87-93. Káťa Švandová 2008 ZŠ Svitavy 6.A 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
94. Nikola Stará 2007 ZŠ Staňkova 7.C 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
95. Katrin Čertková 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 1 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96-98. Rebecca Hornátková 2005 ZŠ Seč 9. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96-98. Anna Lefflerová 2007 ZŠ Seč 7. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96-98. Aneta Jiracová 2006 ZŠ Seč 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři

Startovní listiny

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Ivo Nedvěd 2007 Gymnázium Dašická 2.A
2. Štěpán Rusinko 2008 Gymnázium Dašická 1.A
3. Ivo Drahocký 2007 Gymnázium Dašická 7.
4. Jan Přívratský 2006 ZŠ Choceň 8.B
5. Anton Hrabčák 2008 ZŠ Choceň 6.B
6. Martin Čejka 2007 ZŠ Choceň 7.A
7. Oliver Meňház 2009 ZŠ Choceň 5.A
8. Adam Honěk 2006 ZŠ Choceň 8.B
9. Viktor Teichmann 2008 ZŠ Lanškroun 6.B
10. Kryštof Fabiánek 2006 ZŠ Lanškroun 8.
11. Michal Daniš 2007 ZŠ Lanškroun 7.B
12. Jonáš Kolomý 2006 ZŠ Lanškroun 9.
13. Vojtěch Kalenda 2008 ZŠ Na Rovině 6.
14. Jakub Tyč 2007 ZŠ Na Rovině 7.
15. Martin Burda 2007 ZŠ Na Rovině 7.
16. Ondřej Svatoš 2005 ZŠ Na Rovině 9.
17. Lukáš Černík 2008 ZŠ Na Rovině 6.
18. Jan černík 2007 ZŠ Noe 7.A
19. Vojtěch Rücker 2006 ZŠ Noe 9.
20. Matěj Šisler 2004 ZŠ Noe 8.
21. Jakub Pavlis 2007 ZŠ Noe 7.A
22. David Vitáček 2007 ZŠ Noe 7.A
23. Václav Němec 2007 ZŠ Noe 7.A
24. Filip Slouka 2005 ZŠ Noe 8.
25. Jan Strouhal 2006 ZŠ Seč 8.
26. Filip Šulc 2006 ZŠ Seč 8.
27. Šimon Konečný 2006 ZŠ Seč 8.
28. Daniel Kučera 2006 ZŠ Seč 8.
29. Tomáš Müller 2006 ZŠ Seč 8.
30. Kamil Pokštefl 2007 ZŠ Seč 7.
31. František Kopecký 2007 ZŠ Seč 7.
32. Jiří Fišman 2007 ZŠ Spořilov 7.B
33. Jakub Kopáček 2007 ZŠ Spořilov 7.B
34. Matias Miaviec 2007 ZŠ Staňkova 7.
35. Adam Jindřišek 2007 ZŠ Staňkova 7.
36. Jaroslav Syrůček 2008 ZŠ Staňkova 6.A
37. Martin Pavlíček 2008 ZŠ Staňkova 6.
38. Jakub Lončák 2007 ZŠ Staňkova 7.
39. Tomáš Gruber 2008 ZŠ Staňkova 6.C
40. Radek Dvořák 2008 ZŠ Staňkova 6.
41. Daniel Smuts 2007 ZŠ Staňkova 7.
42. Jakub Kučera 2007 ZŠ Staňkova 7.
43. Lukáš Pandula 2008 ZŠ Svitavy 6.B
44. Matěj Popílka 2008 ZŠ Svitavy 6.A
45. Jan Kovář 2008 ZŠ Svitavy 6.A
46. Ondřej Motl 2008 ZŠ Svitavy 6.A
47. Adam Žličař 2008 ZŠ Svitavy 6.B
48. Ondřej Bílek 2008 ZŠ Svitavy 6.A
49. Mikuláš Rusinko 2005 Gymnázium J. Ressla 4.A
50. Jakub Krupička 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
51. Milan Víca 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
52. Aleš Kristl 2006 ZŠ Benešovo nám. 8.A
53. Jakub Štaud 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
54. Lukáš Laco 2006 ZŠ Benešovo nám. 8.A
55. Denis Burda 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
56. Pavel Brumovský 2008 ZŠ Horní Jelení 6.A
57. Ondřej Krejčík 2007 ZŠ Horní Jelení 7.
58. Petr Šturm 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
59. Josef Krpač 2008 ZŠ Horní Jelení 6.A
60. Jakub Švancera 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
61. Ondřej Rolc 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
62. Filip Hruban 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
63. David Petržálek 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
64. Marek Kopřivňanský 2005 ZŠ J. Ressla 9.B
65. Matěj Petruška 2008 ZŠ J. Ressla 6.A
66. Jakub Závodský 2008 ZŠ J. Ressla 6.A
67. Matěj Havel 2008 ZŠ J. Ressla 6.B
68. Antonín Panuška 2008 ZŠ J. Ressla 6.A
69. Víťa Petržílek 2006 ZŠ J. Ressla 7.B
70. Jan Lengál 2006 ZŠ Štefánikova 8.A
71. Adam Burget 2007 ZŠ Studánka 7.B
72. Petr Kment 2007 ZŠ Studánka 7.B
73. Daniel Šmíd 2007 ZŠ Studánka 7.B
74. Marek Sadílek 2007 ZŠ Studánka 7.B
75. Tomáš Farský 2007 ZŠ Studánka 7.B
76. Štěpán Brendl 2005 ZŠ Studánka 7.B
77. Jan Maršálek 2008 ZŠ Studánka 6.A
78. Matyáš Oliva 2008 ZŠ Studánka 6.A
79. Matěj Klapka 2008 ZŠ Studánka 6.A
80. Vojtěch Troníček 2008 ZŠ Studánka 6.A
81. Tomáš Flos 2008 ZŠ Studánka 6.A
82. Lukáš Kolovratník 2008 ZŠ Studánka 6.A
83. Jáchym Špiroh 2008 ZŠ Studánka 6.A
84. Šimon Varmuža 2008 ZŠ Studánka 6.A
85. Ondřej Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7.A
86. Marek Pařík 2007 ZŠ Svítkov 7,A
Pořadí Jméno Příjmení Ročník Škola Třída
1. Mia Moserová 2005 Gymnázium Dašická 2.A
2. Karolína Bulánková 2006 Gymnázium Holice 3.C
3. Terezie Koubková 2006 Gymnázium Holice 3.C
4. Anna Petrová 2006 Gymnázium Holice 3.C
5. Magdaléna Bulánková 2006 Gymnázium Holice 3.C
6. Aneta Solníková 2005 Gymnázium Holice 4.C
7. Pavla Rufrová 2005 Gymnázium Holice 4.C
8. Veronika Janegová 2005 Gymnázium Holice 9,
9. Alžběta Chytková 2006 Gymnázium Holice 3.C
10. Ellen Slavíková 2006 ZŠ Choceň 8.A
11. Natálie Švecová 2007 ZŠ Choceň 6.B
12. Lucie Potštejnská 2006 ZŠ Choceň 8.A
13. Barbora Vanická 2008 ZŠ Choceň 6.B
14. Eva Rusiňáková 2008 ZŠ Choceň 6.B
15. Ester Štanclová 2004 ZŠ Heřmanův Městec 8.A
16. Natálie Steklá 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A
17. Kamila Beranová 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A
18. Tereza Hrdinová 2006 ZŠ Heřmanův Městec 8.A
19. Klára Knápková 2006 ZŠ Lanškroun 9.
20. Pavla Skalická 2006 ZŠ Lanškroun 9.
21. Aneta Hýblová 2008 ZŠ Lanškroun 6.A
22. Veronika Šišánová 2007 ZŠ Lanškroun 7.
23. Luisa Klementová 2007 ZŠ Lanškroun 7.
24. Nela Jirousková 2008 ZŠ Na Rovině 6.
25. Anna Breiterová 2008 ZŠ Na Rovině 6.
26. Aneta Čiháková 2006 ZŠ Na Rovině 8.
27. Barbora Zemánková 2008 ZŠ Na Rovině 6.
28. Daniela Černá 2008 ZŠ Na Rovině 6.
29. Dominika Válková 2007 ZŠ Na Rovině 7.
30. Alžběta Bartošová 2005 ZŠ Na Rovině 9.
31. Veronika Janáčková 2007 ZŠ Noe 7.A
32. Brigita Biolková 2007 ZŠ Noe 7.A
33. Sofie Hochmanová 2007 ZŠ Noe 7.A
34. Kateřina Ratkošová 2005 ZŠ Noe 9.
35. Julie Kabelková 2007 ZŠ Noe 7.A
36. Valerie Kopsová 2007 ZŠ Pce 7.B
37. Ela Bechná 2007 ZŠ Polabiny Družstevní 7.B
38. Simona Szamková 2006 ZŠ Seč 8.
39. Tereza Motlová 2005 ZŠ Seč 9.
40. Vendula Semerádová 2005 ZŠ Seč 9.
41. Kateřina Habiňáková 2006 ZŠ Seč 8.
42. Aneta Jiracová 2006 ZŠ Seč 8.
43. Adéla Mrázková 2006 ZŠ Seč 8.
44. Tereza Krňáfková 2007 ZŠ Seč 7.
45. Barbora Brunclíková 2007 ZŠ Seč 7.
46. Anna Lefflerová 2007 ZŠ Seč 7.
47. Ester Leszkowová 2005 ZŠ Seč 9.
48. Michaela Spěváková 2005 ZŠ Seč 9.
49. Rebecca Hornátková 2005 ZŠ Seč 9.
50. Katrin Čertková 2006 ZŠ Seč 8.
51. Vanessa Számková 2005 ZŠ Seč 9.
52. Lucie Müllerová 2006 ZŠ Seč 8.
53. Linda Kopáčková 2008 ZŠ Spořilov 6.A
54. Bára Charousková 2008 ZŠ Staňkova 6.A
55. Martina Kroupová 2007 ZŠ Staňkova 6.A
56. Natálie Reimannová 2007 ZŠ Staňkova 7.C
57. Nikola Stará 2007 ZŠ Staňkova 7.C
58. Lucie Koblicová 2008 ZŠ Staňkova 6.
59. Eliška Jehličková 2007 ZŠ Staňkova 7.C
60. Lenka Smejkalová 2007 ZŠ Staňkova 7.
61. Nikola Křtěnová 2007 ZŠ Staňkova 7.C
62. Káťa Lenochová 2008 ZŠ Svitavy 6.A
63. Káťa Švandová 2008 ZŠ Svitavy 6.A
64. Simona Švecová 2008 ZŠ Svitavy 6.B
65. Aneta Prosecká 2008 ZŠ Svitavy 6.B
66. Tereza Běťáková 2008 ZŠ Svitavy 6.A
67. Iveta Prosecká 2008 ZŠ Svitavy 6.B
68. Jolana Krejzková 2008 Gymnázium J. Ressla 6.E
69. Alžběta Krejzková 2006 Gymnázium J. Ressla 8.E
70. Eliška Jarešová 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
71. Kateřina Hávlová 2008 ZŠ Benešovo nám. 6.A
72. Veronika Vorlíčková 2007 ZŠ Benešovo nám. 7.A
73. Tereza Kopecká 2007 ZŠ Horní Jelení 7.
74. Sára Pištorová 2008 ZŠ Horní Jelení 6.B
75. Adéla Ryšavá 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A
76. Veronika Linhartová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A
77. Eva Kaplanová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A
78. Barbora Pištorová 2007 ZŠ Horní Jelení 7.A
79. Natálie Novotná 2007 ZŠ Horní Jelení 7.B
80. Eliška Nová 2007 ZŠ J. Ressla 6.A
81. Alžběta Prusálková 2008 ZŠ J. Ressla 6.C
82. Karolína Hitschfelová 2008 ZŠ J. Ressla 6.A
83. Klára Krulešová 2007 ZŠ Studánka 7.B
84. Sára Valášková 2007 ZŠ Studánka 7.B
85. Adéla Honyšová 2007 ZŠ Studánka 7.B
86. Jana Vacinová 2007 ZŠ Studánka 7.B
87. Klára Konečná 2007 ZŠ Studánka 7.B
88. Nela Habětínková 2007 ZŠ Studánka 7.B
89. Karolína Šrámková 2008 ZŠ Studánka 6.B
90. Veronika Poláčková 2008 ZŠ Studánka 6.A
91. Anna Chalupová 2008 ZŠ Studánka 6.A
92. Alžběta Kuhnová 2006 ZŠ Studánka 6.A
93. Kateřina Kubíčková 2008 ZŠ Studánka 6.A
94. Karolína Vňuchalová 2008 ZŠ Studánka 6.A
95. Klára Nešetřilová 2008 ZŠ Studánka 6.A
96. Tereza Myslivcová 2008 ZŠ Studánka 6.A
97. Lota Rejmanová 2008 ZŠ Studánka 6.A
98. Monika Zemková 2008 ZŠ Studánka 6.A

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.