10. 6. 2022
Do semifinálového závodu postupují závodníci z kvalifikačních kol jednotlivých krajů. Semifinále se odehrává na pražském Výstavišti v Holešovicích na venkovní stěně.
Adresa:
Stromovka 1058, 170 00 Praha 7-Bubeneč
Na mapě ZDE
součet | 1. b. | 2. b. | 3. b. | 4. b. | 5. b. | 6. b. | 7. b. | 8. b. | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | jméno | příjmení | ročník | škola | třída | finále | t | pt | z | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz |
1. | Vít | Koňařík | 2008 | ZŠ Brána Jazyků | 8.C | ano | 8 | 8 | 8 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
2. | Boris | Řehák | 2006 | ZŠ a MŠ J.Seiferta | 9.A | ano | 8 | 10 | 8 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
3. | Jiří | Machálek | 2007 | Gymnázium Chodovická | 4.B | ano | 8 | 13 | 8 | 12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
4. | Jakub | Richter | 2007 | ZŠ Choceň | 9. | ano | 8 | 14 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 |
5. | Samuel | Dub | 2007 | Gymnázium Trojská | 2.A | ano | 8 | 15 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 |
6. | Šimon | Brendl | 2009 | ZŠ Studánka | 7. | ano | 8 | 15 | 8 | 15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
7. | Jakub | Petržílek | 2008 | ZŠ J. Ressla | 7. | ano | 8 | 22 | 8 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 | 1 |
8. | Kryštof | Kotera | 2006 | ZŠ Smetanova Přelouč | 9. | ano | 7 | 9 | 8 | 15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
9. | Tomáš | Míka | 2007 | ZŠ V.Čáslavské | 8 | 7 | 12 | 8 | 17 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | |
10. | Vítězslav | Řehák | 2010 | ZŠ U Obory | 6.B | 7 | 12 | 8 | 18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | |
11. | Šimon | Frankl | 2007 | ZŠ Lauderovy školy | 3.G | 6 | 7 | 8 | 16 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | |
12. | Jonáš | Primas | 2008 | ZŠ Lauderovy školy | 3.G | 6 | 9 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
13. | Filip | Svoboda | 2007 | Gym. Alej | TB | 6 | 10 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
14. | Petr | Vaverka | 2007 | Malostranské gymnázium | 4.AG | 5 | 6 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
15. | Vendelín | Halamíček | 2006 | Malostranské gymnázium | 4.AG | 5 | 17 | 7 | 13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 13 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
16. | Krištof | Novák | 2008 | ZŠ Červený Vrch | 7.A | 4 | 5 | 7 | 15 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
17. | Vojtěch | Prudil | 2006 | ZŠ Ústavní | 9.A | 4 | 5 | 6 | 8 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
18. | Jan | Hoffmann | 2007 | Malostranské gymnázium | 4.AG | 4 | 6 | 5 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
19. | Pavel | Burian | 2006 | ZŠ a MŠ J.Seiferta | 9.A | 4 | 7 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
20. | Pavel | Chlupský | 2006 | ZŠ Červený Vrch | 9.D | 4 | 9 | 5 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
21. | Matouš | Skripnik | 2008 | ZŠ Lauderovy školy | 3.G | 3 | 3 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | |
22. | Dima | Čornavol | 2008 | ZŠ Noe | 7. | 3 | 3 | 6 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | |
23-24. | Hugo | Bílek | 2009 | Gymnázium Trojská | 1.A | 3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
23-24. | Vojtěch | Kastner | 2008 | ZŠ Choceň | 7. | 3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
25. | Tomáš | Mráz | 2008 | ZŠ Dr. E. Beneše | 8.C | 3 | 3 | 5 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
26. | Filip | Gemela | 2010 | ZŠ L.da Vinci Academy | 7 | 3 | 3 | 5 | 9 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
27. | Štěpán | Homola | 2009 | Gymnázium Trojská | 2.A | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Šimon | Charvát | 2007 | Gym. Špitálská | 3.V | 3 | 4 | 6 | 14 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | |
29. | Heřman | Červinka | 2008 | ZŠ Klas | 7. | 3 | 4 | 5 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
30. | Daniel | Češek | 2010 | ZŠ J. Ressla | 6. | 3 | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
31. | Matthias | Brochot | 2008 | Malostranské gymnázium | 2.BG | 3 | 5 | 5 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
32. | Štěpán | Macek | 2008 | ZŠ Studánka | 8. | 3 | 5 | 5 | 20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
33. | Jaroslav | Kopsa | 2009 | ZŠ Studánka | 7. | 3 | 7 | 5 | 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
34. | Hugo | Moser | 2009 | ZŠ Štefánikova | 6. | 2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
35. | Jonáš | Dymák | 2010 | Gymnázium Dašická | 6. | 2 | 2 | 4 | 27 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
36. | Tomáš | Holoubek | 2007 | FZŠ prof. Otokara Chlupa | 8.C | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
37. | Jan | Zemek | 2008 | ZŠ Studánka | 8. | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
38. | Jindřich | Šolc | 2010 | ZŠ Dubina | 6. | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
39. | Dominik | Sadílek | 2008 | ZŠ Bratranců Veverkových | 7. | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
40. | Filip | Šimon | 2009 | ZŠ Bratranců Veverkových | 7. | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
41. | Martin | Filipec | 2007 | ZŠ Červený Vrch | 9.D | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
součet | 1. b. | 2. b. | 3. b. | 4. b. | 5. b. | 6. b. | 7. b. | 8. b. | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | jméno | příjmení | ročník | škola | třída | finále | t | pt | z | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz | pt | pz |
1. | Kristína | Švastová | 2007 | Gym. Alej | TB | ano | 8 | 11 | 8 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
2. | Laura | Chomynová | 2008 | Malostranské gymnázium | 3.AG | ano | 8 | 11 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
3. | Veronika | Šmakalová | 2007 | Gymnázium Trojská | 3.A | ano | 8 | 12 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
4. | Rachel | Švastová | 2007 | Gym. Alej | TB | ano | 7 | 12 | 7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
5. | Karolína | Šrámková | 2007 | ZŠ Studánka | 9. | ano | 6 | 6 | 7 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
6. | Anna | Tomanová | 2009 | Malostranské gymnázium | 2.AG | ano | 6 | 6 | 7 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
7. | Eliška | Nová | 2007 | ZŠ J. Ressla | 9. | ano | 6 | 8 | 8 | 17 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6 |
8. | Linda | Kopáčková | 2008 | ZŠ Spořilov | 7. | ano | 6 | 9 | 8 | 23 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 16 |
9. | Jana | Kučerová | 2010 | Gymnázium Dašická | 6. | 6 | 9 | 6 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
10. | Valerie | Kopsová | 2007 | ZŠ Studánka | 9. | 6 | 11 | 6 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
11. | Natálie | Švecová | 2007 | ZŠ Choceň | 9. | 4 | 4 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
12-14. | Marie | Mužíková | 2006 | Malostranské gymnázium | 4.AG | 4 | 5 | 6 | 9 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
12-14. | Hana | Huclová | 2008 | Malostranské gymnázium | 8.BZ | 4 | 5 | 6 | 9 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
12-14. | Mariana | Zavadilová | 2007 | Gym. Alej | KB | 4 | 5 | 6 | 9 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
15. | Veronika | Košatpvá | 2007 | Gymnázium Opatov | 3.U | 4 | 6 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
16. | Zuzana | Bednářová | 2006 | Gym. Špitálská | 4.V | 3 | 3 | 6 | 11 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
17. | Amálie | Mikušová | 2009 | Gymnázium Dašická | 6. | 3 | 3 | 6 | 12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
18-19. | Karolína | Chlupáčová | 2008 | ZŠ Tupolevova | 8.C | 3 | 3 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
18-19. | Barbora | Blodigová | 2009 | Gymnázium Trojská | 1.A | 3 | 3 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
20. | Kristýna | Tikalová | 2010 | ZŠ Tupolevova | 6.C | 3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
21. | Anna | Slavíková | 2010 | ZŠ Smetanova Přelouč | 6. | 3 | 3 | 5 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
22. | Matylda | Voříšková | 2007 | FZŠ prof. Otokara Chlupa | 8.C | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
23. | Valentýna | Šmakalová | 2010 | Gymnázium Trojská | 1.A | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
24-25. | Kateřina | Srpová | 2007 | ZŠ Hovorčovická | 8.B | 3 | 4 | 5 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
24-25. | Olina | Vakarčuková | 2007 | ZŠ Weberova | 9.B | 3 | 4 | 5 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
26. | Nikola | Čermáková | 2007 | ZŠ Brána Jazyků | 9.B | 3 | 4 | 5 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
27. | Zutana | Provazníková | 2008 | ZŠ Tupolevova | 8.C | 3 | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
28-29. | Valérie | Lamačová | 2008 | Malostranské gymnázium | 2.AG | 3 | 5 | 5 | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
28-29. | Marika Alice | Keene | 2009 | ZŠ Spořilov | 6. | 3 | 5 | 5 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
30. | Klára | Wasserbauerová | 2009 | ZŠ Bratranců Veverkových | 7. | 3 | 5 | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
31. | Sára | Illová | 2008 | Gym. Špitálská | 3.V | 3 | 6 | 5 | 13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
32. | Laura | Kadlecová | 2009 | ZŠ Métis | VI | 3 | 6 | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
33. | Anna | Kalivodová | 2009 | ZŠ V.Čáslavské | 7 | 3 | 7 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
34. | Kristýna | Bartošová | 2006 | Gymnázium Chodovická | 4.A | 3 | 8 | 5 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
35. | Kristina | Slonková | 2009 | ZŠ U Sv. Štěpána | 7.A | 3 | 8 | 4 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
36. | Anička | Aneltová | 2007 | FZŠ prof. Otokara Chlupa | 9.C | 2 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
37. | Beáta | Čiverná | 2007 | ZŠ Tupolevova | 9.A | 2 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
38. | Barbora | Matrasová | 2009 | ZŠ Weberova | 7.B | 2 | 4 | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
39. | Lucie | Bartošová | 2009 | ZŠ Weberova | 7.B | 2 | 4 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
40. | Hana | Hrušková | 2007 | Gym. Špitálská | 3.V | 2 | 5 | 3 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
41. | Sára | Poledníková | 2008 | Gymnázium Chodovická | 3.A | 2 | 5 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
42. | Josefína | Kristejnová | 2009 | Gymnázium Dašická | 6. | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
43-44. | Barbora | Tomášková | 2009 | ZŠ Dubina | 7. | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
43-44. | Evelína | Šrámková | 2010 | ZŠ Studánka | 6. | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
45. | Tereza | Švecová | 2010 | ZŠ Choceň | 6. | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
46. | Veronika | Dvorská | 2010 | ZŠ Choceň | 6. | 1 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |