Ranking

Pořadí poháru - Dospělí

Pořadí poháru Boulderzávodu - Muži
              1. kolo 2. kolo
# jméno příjmení ročník občanství oddíl ranking # body # body
1. Martin Stráník 1990 CZE Scarpa,Singing Rock,MAKAK, HK Choceň, Hodinářství 200 1 100 1 100
2. Roman Kučera 1993 CZE Koroboulder Pardubice 99 10 34 3 65
3. Martin Dvorský 1989 CZE Lokalblok , SCVM 90 7 43 6 47
4. Vojtěch Trojan 1999 CZE Scarpa, VirginGrip, Rafiki, CT 80 2 80
5. Jakub Skočdopole 2000 CZE Scarpa, Rafiki, CT, HOLipník 80 2 80
6. Miloš Němý 1987 SVK Move Up 68 11 31 9 37
7. Rishat Khaibullin 1995 KAZ 65 3 65
8. Jakub Hlaváček 1982 CZE Triop, SmíchOFF, Ruzyně 55 4 55
9. Jan Chvála 1989 CZE HK Polička, Ocún, AIX 55 4 55
10-11. Štěpán Stráník 1987 CZE Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň 51 5 51
10-11. Matějš Svojtka 1995 CZE Boulder Bar, don Olivieri 51 5 51
12. Šimon Potůček 2001 CZE Vertikon Zlín 47 6 47
13. Michal Běhounek 1997 CZE ActiveMove 44 17 18 13 26
14. Martin Švec 1994 CZE HO SK Prostějov 43 7 43
15-16. Olin Klapal 1986 CZE TR Walls 40 8 40
15-16. Martin Kuhnel 1997 CZE 40 8 40
17. Štěpán Pochman 2001 CZE Lezecká akademie, Boulder Bar 37 9 37
18. Tomáš Duchoň 1991 CZE Lanovka, Rebelbean 34 10 34
19. Daniel Svoboda 1999 CZE HO Namche 31 11 31
20. Richard Pařil 1992 CZE BoulderBar 28 12 28
21. Filip Karban 1997 CZE MAKAK 28 16 20 23 8
22. Jakub Rázek 1998 CZE 28 12 28
23. Jakub Hejný 1990 CZE Climb&Run 26 13 26
24-25. Jan Kendík 1999 CZE Directalpine, VirginGrip, Lezecká stěna ŠUTR, Clim 24 14 24
24-25. Jáchym Srb 1992 CZE Boulder Bar, don Olivieri 24 14 24
26-27. David Kozel 1982 CZE Amuerte 22 15 22
26-27. Štěpán Potůček 2001 CZE Vertikon Zlín 22 15 22
28. Cyril Koníček 1990 CZE Alfa Brno 20 16 20
29. Milan Kocáb 1999 CZE HO Namche 18 17 18
30. Štěpán Děták 2002 CZE 16 18 16
31. Martin Szentesi 1976 CZE HO Bordeaux, VinoSem.cz 16 18 16
32-33. Aleš Maršík 2000 CZE Climbbros, VirginGrip 14 19 14
32-33. Szymon Zalesiński 2003 POL GoClimbo 14 19 14
34. Svatopluk Vaňous 2002 CZE Lezecký Tým Pardubice 12 21 10 29 2
35-36. Ondra Hašek 2000 CZE HO Komorní Výtah 12 20 12
35-36. Jiří Přibil 1980 CZE HO doubrava / AIX AIX AIX 12 20 12
37-38. Jan Jurečka 1990 CZE 10 21 10
37-38. Jiří Slabý 1979 CZE WC 10 28 3 24 7
39-40. Kryštof Andrle 2003 CZE WC 9 22 9
39-40. Tomáš Lukášek 2000 CZE HO Komorní Výtah, Directalpine 9 22 9
41. Vojtěch Borýsek 2003 CZE Vertikon Zlín 8 23 8
42. Dominik Uher 1992 CZE HK Orlová, HO Broumov 7 24 7
43. Vladimír Střílek 1991 CZE HK Polička 6 25 6
44. Jáchym Lysák 2003 CZE Vertikon Zlín 6 25 6
45. Šimon Průcha 2001 CZE Sambar 5 26 5
46. Vojtěch Frohlich 1985 CZE 5 26 5
47-48. Martin Gotthard 1994 CZE Horolezci Jesenik 4 27 4
47-48. Albert Ondráško 1998 CZE Ter-Mix Trutnov, Rockpoint 4 27 4 48 0
49. Jakub Karban 2001 CZE MAKAK 3 35 0 28 3
50. Jiří Kočí 2003 CZE Boulder Banda 2 29 2
51-52. David Novotný 1992 CZE 1 30 1
51-52. Zbynek Vávra 2005 CZE Green Trees Monkeys 1 30 1
53. Sebastián Mašek 2002 CZE Lanovka 0 37 0
54-96. Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň, Boulder Centrum VUT 0 31 0
54-96. Vojtěch Poláček 2004 CZE Green trees monkeys 0 31 0
54-96. Samuel Suchánek 2003 CZE Makak 0 32 0
54-96. Oliver Urda 2001 SVK Move Up Academy 0 32 0
54-96. Tomáš Kurfiřt 2003 CZE Boulder banda 0 33 0
54-96. Karel Najman 1999 CZE 0 33 0
54-96. Viktor Uher 1995 CZE 0 34 0
54-96. Martin Veselý 1993 CZE Lezecký tým Pardubice 0 34 0
54-96. Michal Havel 1990 CZE 0 36 0
54-96. Petr Kliger 1998 CZE Singing rock, Saltic,TBTraining HO Satalice 0 36 0
54-96. Jiří Jurečka 1994 CZE 0 37 0
54-96. Ondřej Hlinka 1995 CZE Lanovka 0 38 0
54-96. Sebastian Kurek 1976 POL goCLIMBO 0 38 0
54-96. Marek Stehlík 1990 CZE Lezecké Kurzy Brno 0 39 0
54-96. Martin Šplíchal 2004 CZE HO Pavoučci Liberec 0 39 0
54-96. Adam Kadeřávek 2002 CZE WC 0 40 0 55 0
54-96. Tomáš Vlk 1994 CZE 0 40 0
54-96. Ondřej Záhora 1988 CZE LK Boulder s.z., KHS Jilemnice 0 40 0
54-96. Matus Kralik 1992 SVK HO Lokomotiva Brno 0 41 0
54-96. Jiří Antušek 1996 CZE Green Trees Monkeys 0 42 0 35 0
54-96. Štefan Reblan 1986 CZE HO Bordeaux 0 42 0 55 0
54-96. Milan Salaš 1985 CZE SCVM.cz 0 42 0
54-96. Jan Šik 2005 CZE HO SaSM Plzeň 0 42 0
54-96. Jiří Švácha 1986 CZE HO Lezci Kladno 0 43 0
54-96. Jiří Hájek 1999 CZE DDM Duha Ústí nad Orlicí 0 44 0
54-96. Kevin Výrostko 2001 CZE Yetti Club Trutnov 0 45 0
54-96. Tomáš Valla 2000 CZE Lanovka ČB 0 46 0
54-96. Petr Filipec 1981 CZE Lezecká akademie 0 47 0
54-96. Rudolf Paar 1977 CZE Hovrch Nové Město nad Metují 0 49 0
54-96. Lukáš Hacura 2005 CZE HK Lanškroun z.s. 0 50 0
54-96. Filip Žemlička 2000 CZE beranstein power team 0 51 0
54-96. Adam Kotáb 2004 CZE 0 52 0
54-96. Pedro Castelas 1991 ESP 0 53 0
54-96. Petr Chvojsík 1973 CZE 0 54 0
54-96. Tomáš Dygrýn 2004 CZE HO Pohodička Slaný 0 55 0
54-96. Ondřej Maňhal 2000 CZE Yetticlub Trutnov 0 55 0
54-96. Tadeáš Paldus 2002 CZE Makak 0 55 0
54-96. Petr Šimčík 2005 CZE 0 60 0
54-96. Martin Trnka 2003 CZE LKP 0 61 0
54-96. Jan Lengál 2004 CZE Lezecký Tým Pardubice 0 62 0
54-96. Marian Paulík 2000 CZE 0 62 0
54-96. Štěpán Skřivánek 2003 CZE 0 62 0
54-96. Martin Zimka 2000 SVK 0 62 0
Pořadí poháru Boulderzávodu - Ženy
              1. kolo 2. kolo
# jméno příjmení ročník občanství oddíl ranking # body # body
1. Edita Vopatová 1993 CZE Rock Point,CT climbing Technology,Easyclimbing.cz 200 1 100 1 100
2. Nikola Králíková 2003 CZE Vertikon Zlín 123 2 80 7 43
3. Adéla Bajerová 2003 CZE Tendon Blok Ostrava 112 3 65 6 47
4. Jana Ondřejová 2000 CZE Rocky Monkeys, Sokol Brno I 106 4 55 5 51
5. Jana Vincourková 1997 CZE 80 2 80
6. Michaela Kalová 2001 CZE THEREX climbing holds, Stella Metalli 68 11 31 9 37
7. Petra Růžičková 1989 CZE Prostějov/HUDY,Move Holds,FotoSkoda,FotoPv,Midori 65 3 65
8. Eliška Suchá 2005 CZE Vtahu 62 8 40 15 22
9. Veronika Scheuerová 1997 CZE HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining 55 4 55
10. Jorika Kejnovská 2001 CZE HK Jihlava 52 12 28 14 24
11. Lenka Slezáková 2000 CZE Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining 51 5 51
12. Theresia Polcarová 2005 CZE Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary,NuSkin, Midori 48 10 34 19 14
13. Kateřina Macharáčková 2001 CZE Vertikon Zlín 47 6 47
14. Jana Olšarová 1989 CZE Climb&Run 43 7 43
15. Aneta Loužecká 2000 CZE HO Kralupy, stenaholesovice.cz, Scutumwear, Adrex 40 8 40
16. Michaela Jakouběová 2003 CZE HO TJ Jiskra Tanvald 38 15 22 18 16
17. Pavla Vitáková 1987 CZE 37 9 37
18. Lucie Brejtrová 2002 CZE 34 10 34
19. Anežka Radouchová 1993 CZE 31 11 31
20. Tereza Jelečková 2001 CZE Green Trees Monkeys 28 12 28
21. Nicola Trnková 2003 CZE HO pohodička Slaný 26 13 26
22. Petra Pavlíková 1991 CZE Wood Board 26 13 26
23. Tereza Kachlířová 2002 CZE 24 14 24
24-25. Anastázie Průšová 2003 CZE WC bouldering team 20 16 20
24-25. Anna Rosová 1990 CZE 20 16 20
26-27. Kristýna Dubská 2002 CZE 18 17 18 35 0
26-27. Žofie Košťálková 2004 CZE HK Choceň 18 17 18
28. Michaela Dubská 2004 CZE 16 18 16 34 0
29. Kateřina Zemánková 1998 CZE MAKAK, HO Pavoučci Liberec 14 20 12 29 2
30. Zuzana Bednářová 1988 CZE 14 19 14
31. Kristína Urdová 1996 SVK Move Up 12 20 12
32-33. Sára Grycová 2003 CZE Vertikon Zlín 10 21 10
32-33. Michaela Hornychová 2004 CZE HK Ostaš 10 21 10
34-35. Martina Kobelová 1987 CZE HO Start, Družba 9 22 9 35 0
34-35. Karin Slunečková 1990 CZE Alturas, BB alko komando 9 22 9
36-37. Klara Hašková 2002 CZE HO Komorní výtah 8 23 8
36-37. Kristynka Zemanová 2004 CZE V Tahu ! 8 23 8
38. Linda Gotschammerová 2002 CZE HO KOMORNÍ VÝTAH 7 24 7
39. Veronika Fikejsová 1998 CZE 6 25 6
40. Veronika Esterková 2005 CZE www.shybuj.cz; lezeckekurzybrno.cz 5 26 5
41. Barbora Sedláková 2005 CZE LEZU V MEZU 4 27 4
42. Marina Masláková 2001 SVK 3 28 3
43. Eliška Zralíková 2002 CZE 1 30 1
44-51. Tereza Čermáková 2002 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 0 31 0
44-51. Šárka Smékalová 1994 CZE 0 32 0
44-51. Anna Čermáková 2002 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 0 33 0
44-51. Kateřina Hájková 2001 CZE Makak 0 35 0
44-51. Denisa Hlavatá 2004 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 0 35 0
44-51. Terezia Paulíková 2000 SVK 0 35 0
44-51. Karolína Rausová 2003 CZE HK Jihlava 0 35 0
44-51. Eliška Sittová 2002 CZE 0 35 0

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.