Open závod o pohár Královského města Slaný

20. 9. 2019

Výsledky

Ženy - kvalifikace
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b. 9. b. 10. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl finale t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Dospělí Dominika Dupalová 1988 CZE Lokalblok ano 10 10 16 15 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. Dospělí Klára Halmo 1997 CZE ano 9 9 22 18 12 8 1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 0 0 1 1 1 1 1 1
3. Dospělí Pavla Růžičková 1986 CZE ano 8 8 25 18 0 0 5 5 10 6 1 1 4 1 0 0 2 2 1 1 1 1 1 1
4. B-U16 Barbora Sedláková 2005 CZE LEZU V MEZU ano 3 6 3 15 0 0 0 4 0 0 0 3 0 5 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1
5. Dospělí Kateřina Zemánková 1998 CZE MAKAK, HO Pavoučci Liberec ano 3 6 6 10 0 0 2 2 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 1 3 3 1 1
6. Dospělí Gábina Houdová 1985 CZE HO Pohodička Slaný ano 2 5 4 8 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 3 1 1 1
Muži - kvalifikace
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b. 9. b. 10. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl finale t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. A-U18 Svatopluk Vaňous 2002 CZE Lezecký Tým Pardubice 10 10 15 13 6 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. Dospělí Jiří Slabý 1979 CZE WC 10 10 16 15 3 3 1 1 4 4 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3. A-U18 Štěpán Děták 2002 CZE 10 10 17 11 4 1 1 1 2 2 1 1 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. Dospělí Vladimír Střílek 1991 CZE HK Polička 10 10 18 12 7 3 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5. A-U18 Sebastián Mašek 2002 CZE Lanovka 10 10 19 12 4 2 2 1 1 1 1 1 2 1 4 1 2 2 1 1 1 1 1 1
6. Dospělí Cyril Kratochvíl 1985 CZE --- 10 10 20 15 9 4 1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1
7. Dospělí Peter Podoba 1986 CZE HO Pohodička Slaný 10 10 20 17 10 8 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
8. J-Junioři Šimon Průcha 2001 CZE Sambar 10 10 24 12 13 3 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
9. J-Junioři Petr Macháček 2000 CZE WC 9 10 11 13 0 3 1 1 2 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
10. A-U18 Kryštof Andrle 2003 CZE WC 9 10 12 14 0 4 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1
11. J-Junioři Jakub Karban 2001 CZE MAKAK 9 9 14 12 0 0 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 3 3 1 1 3 1 1 1
12. Dospělí Tomáš Přibyl 1989 CZE 9 9 16 16 0 0 1 1 5 5 1 1 1 1 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1
13. Dospělí Michal Hovorka 1987 CZE 8 9 12 18 0 0 2 1 3 3 1 1 2 1 0 8 1 1 1 1 1 1 1 1
14. A-U18 Adam Kadeřávek 2002 CZE WC 8 9 14 13 0 0 1 1 2 2 1 1 6 2 0 3 1 1 1 1 1 1 1 1
15. Dospělí Tomáš Beneš 1974 CZE Makak 8 8 15 9 0 0 1 1 0 0 2 1 1 1 7 2 1 1 1 1 1 1 1 1
16. A-U18 Martin Schrötter 2003 CZE HO POHODIČKA Slaný 8 8 20 10 0 0 3 1 2 2 2 1 5 1 0 0 2 2 1 1 4 1 1 1
17. Dospělí Štefan Reblan 1986 CZE HO Bordeaux 8 8 25 18 0 0 1 1 13 11 1 1 5 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 1
18. Dospělí Vojta Pražma 1986 CZE HO Tábor / WC Looser Team 7 9 13 14 0 3 2 2 0 0 1 1 3 1 0 2 2 2 2 1 2 1 1 1
19. Dospělí Milan Silný 1998 CZE HO PohodičkaSlaný 7 8 17 10 0 0 2 1 2 2 8 1 0 1 0 0 2 2 1 1 1 1 1 1
20. B-U16 Štěpán Bulena 2005 CZE Green Trees Monkeys, Climbing Technology 7 8 17 11 0 0 2 2 1 1 1 1 10 1 0 3 0 0 1 1 1 1 1 1
21. Dospělí Ondřej Pošta 1978 CZE 7 8 21 20 0 0 2 2 2 2 3 2 0 2 0 0 7 7 4 3 2 1 1 1
22. B-U16 Vojtěch Poláček 2004 CZE Green trees monkeys 5 8 13 16 0 5 3 1 5 4 0 2 0 1 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1
23. A-U18 Filip Křeček 2003 CZE HO Pohodička Slaný 3 5 6 9 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 3 3 0 0 2 1 1 1
24. Dospělí Tomáš Kratochvíl 1998 CZE 2 6 4 11 0 0 0 1 0 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 3 1 1 1

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.