Pozvánka na 2. kolo ČP v boulderingu

Přijďte si zazávodit nebo zafandit nejlepším lezcům nejen z ČR!

Pokud o víkendu 14. –15. 3. 2020 zavítáte do pražských Letňan, rozhodně bude se na co dívat. V areálu PVA EXPO PRAHA se odehraje 2. kolo ČP v boulderingu, které je zároveň druhým nominačním závodem do české reprezentace. Open formát závodu ale otevírá šanci se zúčastnit každému, kdo si by si rád vyzkoušel super bouldery od těch nejpovolanějších stavěčů okořeněné závodní atmosférou.

Jsme součástí veletrhu FOR CARAVAN a najdete nás v hale 7A dle plánku (vstup do areálu vchodem D a dále dle nápisu "bouldering"). Zaparkovat můžete zde.P
átek 13. 3.
Vše vypukne již v pátek třináctého ;), kdy bude pro první příchozí připravena mobilní lezecká stěna, na které si mohou prověřit své dovednosti či otestovat první boulder-krůčky.

Sobota 14. 3.

Sobota přinese plnohodnotný závodní program v kategoriích A (ročníky 2003, 2004), Juniorů (2001, 2002) a dospělých. Lezecké klání bude tradičně gradovat v odpoledních a večerních hodinách finálovými koly – z ženského i mužského finále zajišťujeme online přenos pro fanoušky v karanténě, protože ostatní určitě doražte přímo do Letňan!

Neděle 15. 3.

Neděle bude patřit mládežnické kategorii B a českému poháru U14 (děti kategorií U10, U12 a U14).


Propozice závodu najdete ZDE.


Doprovodný program

Pro návštěvníky budou připraveny pestré doprovodné aktivity – kromě již zmíněné mobilní lezecké stěny se můžete těšit na parkour arény a slackline, kde si jednotlivé disciplíny můžete sami vyzkoušet, ale také sledovat exhibiční vystoupení mistrů ve svém oboru. Nedílnou součástí 2. kola ČP v boulderingu je i přehlídka karavanů a lodí (For Boat) v rámci veletrhu FOR CARAVAN, hlavního partnera celé série letošního českého poháru.


Předregistrovaní závodníci mají nárok na 2 (1 závodník + 1 doprovod) volné vstupenky do areálu (a současně na veletrh For Caravan) – tyto vstupenky si po přihlášení na závod můžete vygenerovat zde.

Pro ostatní platí běžné vstupné na veletrh: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě.


Těšíme se na Vás!


Pořadatel

Organizátor

PartneřiDiskuze

Partneři projektů

Copyright © 2020 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.