3.kolo BoulderDěti 2019

22. 9. 2019

Finále dětského závodu pro kategorie U8, U10, U12 a U14  

Výsledky

Dívky U8
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U8 Natálie Šalková 2012 CZE Boulder Banda 7 8 17 13 2 2 1 1 1 1 1 1 0 4 9 1 1 1 2 2
2. U8 Tereza Sýkorová 2012 CZE 5 7 8 9 2 1 1 1 2 1 1 1 0 0 0 1 2 1 0 3
3. U8 Liliana Šromová 2012 CZE 4 7 5 8 2 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 2 0 1 0 1
4. U8 Adéla Krumphanzlová 2012 CZE HO Gekon 4 6 11 13 2 2 1 1 1 1 7 3 0 0 0 4 0 2 0 0
5. U8 Ema Šulcová 2012 CZE Lezecký Tým Pardubice 3 5 4 7 2 1 1 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Chlapci U8
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U8 Martin Torres crespo 2012 CZE Green Trees Monkeys 8 8 17 12 1 1 1 1 1 1 1 1 5 5 4 1 2 1 2 1
2. U8 Šimon Motyčka 2012 CZE HO Pohodička Slaný 7 8 9 8 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1 2 1
3. U8 Vilém Forst 2012 CZE V TAHU 5 7 13 7 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 9 1 0 1 0 1
4. U8 Šimon Fišer 2013 CZE Edelrid, Vaude, 4 7 5 10 1 1 1 1 2 2 1 1 0 2 0 1 0 2 0 0
5. U8 Vašík Řehák 2014 CZE STS Chvojkovice Brod 3 6 7 12 4 3 1 1 2 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 4
Dívky U10
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U10 Sára Capandová 2010 CZE Vertikon 8 8 9 8 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1
2. U10 Pavla Junaštíková 2010 CZE Vertikon Zlín 8 8 12 9 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 2 2 1 1 1 1
3. U10 Jolana Štěpánová 2011 CZE Smichoff 7 8 9 16 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 0 9 1 1 1 1
4. U10 Valentýna Šmakalová 2010 CZE On-Sight; Boulder bar 6 8 7 8 1 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 1
5. U10 Alexandra Salašová 2010 CZE LEZU V MEZU 5 8 5 10 1 1 1 1 1 1 0 1 0 3 0 1 1 1 1 1
6. U10 Linda Stoklasová 2010 CZE 5 8 5 15 1 1 1 1 1 1 0 2 0 1 0 7 1 1 1 1
7. U10 Agnes Bednářová 2011 CZE Boulder Banda 4 6 6 6 0 1 1 1 2 1 0 1 0 0 0 0 1 1 2 1
8. U10 Veronika Harmáčková 2011 CZE V Tahu 3 6 4 7 0 0 1 1 0 1 0 1 0 2 0 0 1 1 2 1
9. U10 Magdaléna Bílková 2010 CZE Boulder Banda 3 6 9 6 6 1 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1
10. U10 Nina Štěpánová 2011 CZE Smichoff 3 5 6 7 3 3 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1
11. U10 Alena Rosenkranzová 2010 CZE Ho Pohodička Slaný 3 5 8 10 5 4 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 2
12. U10 Marie Honová 2010 CZE 2 5 7 12 0 3 5 4 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1 0 3
13. U10 Kateřina Koulová 2010 CZE Ho Pohodička Slaný 2 5 8 7 0 0 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 7 2 0 0
14. U10 Lea Vaverková 2011 CZE HO Pohodička Slaný 1 4 1 4 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
15. U10 Eda Öner 2011 CZE 1 4 3 8 0 0 3 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 3
16. U10 Nela Hajnová 2011 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
17. U10 Nela Šťotová 2011 CZE HO Pohodička Slaný 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Chlapci U10
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U10 Adam Paar 2010 CZE Hovrch Nové Město nad Metují 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U10 Vítězslav Řehák 2010 CZE STS Chvojkovice Brod 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3. U10 Dan Školař 2010 CZE Rocky Monkeys Sokol Brno I 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. U10 Michal Novotný 2010 CZE CLIMBING CLUB RUZYNĚ 8 8 11 8 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1
5. U10 David Suchý 2011 CZE Vtahu 8 8 18 8 1 1 1 1 1 1 1 1 11 1 1 1 1 1 1 1
6. U10 Jáchym Gilar 2010 CZE HO Gekon, SK BigWall 8 8 23 10 2 1 1 1 1 1 6 1 7 1 4 3 1 1 1 1
7. U10 Dominik Jačka 2010 CZE 5 7 5 8 1 1 1 1 1 1 0 1 0 2 0 0 1 1 1 1
8. U10 Matyáš Erle 2011 CZE Boulder Banda 5 7 12 13 3 1 4 1 1 1 0 1 0 0 0 7 1 1 3 1
9. U10 Marek Eibner 2010 CZE HO Pohodička Slaný 5 7 13 12 6 6 1 1 1 1 0 1 0 1 0 0 2 1 3 1
10. U10 Štěpán Juda 2011 CZE 5 6 5 6 1 1 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 1
11. U10 Jan Malina 2011 CZE Lezení pro všechny, Stěna Ruzyně 5 6 8 6 2 1 1 1 2 1 0 1 0 0 0 0 1 1 2 1
12. U10 Daniel Ajaefobi 2010 CZE Boulder Banda 5 6 15 12 10 7 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 1 2 1
13. U10 Zdeněk Tvrdý 2011 CZE Boulder Banda 4 6 4 6 1 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 1
14. U10 Matyáš Kočí 2010 CZE On-Sight 4 6 9 9 4 3 2 2 1 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
15. U10 Maxmilián Suchan 2011 CZE HO SLAVIA PRAHA 3 6 7 11 0 0 3 3 2 2 0 1 0 3 0 0 2 1 0 1
16. U10 Vojta Zeman 2011 CZE Vtahu 3 5 5 7 0 0 1 1 0 2 0 1 0 0 0 0 1 1 3 2
17. U10 Jiří Žák 2010 CZE HO POHODIČKA Slaný 3 5 13 9 9 3 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1 0 2
18. U10 Jakub Krutilek 2011 CZE HO Pohodička Slaný 1 2 2 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
19. U10 Antonín Mejzlík 2011 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky U12
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U12 Natálie Paarová 2008 CZE Hovrch Nové Město nad Metují 6 7 11 8 0 0 5 1 1 1 2 1 1 1 0 2 1 1 1 1
2. U12 Laura Chomynová 2008 CZE Green Trees Monkeys 4 7 16 16 5 5 0 1 0 1 0 4 2 2 0 0 5 1 4 2
3. U12 Klára Preislerová 2009 CZE Green Trees Monkeys, Baterca 4 6 7 9 0 0 0 1 3 1 0 4 1 1 0 0 1 1 2 1
4. U12 Emma Králíková 2008 CZE Vertikon Zlín 2 5 7 14 0 0 2 1 0 1 0 0 5 5 0 0 0 1 0 6
5. U12 Anna Pithartová 2008 CZE Lezecký Tým Pardubice 0 6 0 14 0 7 0 1 0 1 0 1 0 2 0 0 0 2 0 0
6. U12 Laura Teodosijevová 2009 CZE On-Sight 0 5 0 32 0 25 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
7. U12 Anna Šiková 2009 CZE HO SaSM Plzeň 0 4 0 7 0 0 0 1 0 1 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0
8. U12 Barbora Mazurkiewiczová 2008 CZE Wall club 0 4 0 16 0 0 0 1 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 11
9. U12 Agátka Danielová 2008 SVK HO Pohodička Slaný 0 3 0 6 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
10. U12 Žofie Horatschkeová 2009 CZE Ho Komorní výtah Liberec 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chlapci U12
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U12 Lukáš Uherec 2009 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 8 8 16 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 1 1 1 1 1
2. U12 Jan Štípek 2008 CZE Rock Empire, Hudy, Makak 7 8 7 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
3. U12 Adam Bernard 2008 CZE HK Jihlava 7 7 32 29 22 22 1 1 2 1 3 1 1 1 0 0 1 1 2 2
4. U12 Lukáš Ďurech 2008 CZE Lezecký Tým Pardubice 4 7 25 29 18 16 0 1 0 1 0 5 2 2 0 0 2 1 3 3
5. U12 Jonáš Švejcar 2008 CZE Ho Pohodička Slaný 3 6 4 12 0 7 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 0 0
6. U12 Šimon Čermák 2008 CZE Rocky monkeys 1 6 2 12 0 0 0 1 0 1 2 1 0 5 0 0 0 1 0 3
7. U12 František Švejcar 2008 CZE HO Pohodička Slaný 1 5 6 8 0 0 0 1 0 1 0 1 6 2 0 0 0 3 0 0
8. U12 Šimon Janda 2008 CZE Sambar Kladno 1 4 3 10 0 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0 3
9. U12 Ondřej Malina 2008 CZE Vertikon Zlín 0 5 0 8 0 0 0 1 0 1 0 0 0 3 0 0 0 1 0 2
10. U12 Timotej Čermák 2009 CZE Rocky monkeys 0 4 0 5 0 0 0 1 0 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
11. U12 Petr Dygrýn 2008 CZE HO Pohodička Slaný 0 4 0 8 0 0 0 1 0 2 0 0 0 3 0 0 0 2 0 0
12. U12 Adam Fišer 2009 CZE Edelrid, Vaude, Onsihgt 0 3 0 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
13. U12 Antonín Danda 2008 CZE Sambar Kladno 0 3 0 4 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
14. U12 Jan Sedlák 2009 CZE LEZU V MEZU 0 3 0 14 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0
15. U12 Štěpán Brandejs 2008 CZE Boulder Banda 0 2 0 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. U12 Jindřich Ježek 2009 CZE Excentric Trutnov 0 2 0 3 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17-18. U12 Vojta Jahoda 2009 CZE 0 2 0 4 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17-18. U12 Jiří Slepička 2008 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 4 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. U12 Matěj Ulrich 2008 CZE 0 2 0 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 18
20-21. U12 Jaroslav Kopsa 2009 CZE Lezecký Tým Pardubice 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20-21. U12 Vojtěch Grym 2009 CZE Boulder Banda 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. U12 Matyáš Hovorka 2009 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky U14
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U14 Barbora Bernardova 2006 CZE HK v Jihlavě 8 8 15 13 8 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U14 Tereza Sejnová 2006 CZE Ho Liaz Jablonec 8 8 17 12 4 4 1 1 3 1 2 2 1 1 4 1 1 1 1 1
3. U14 Arina Yurchenko 2006 RUS Green Trees Monkeys 8 8 17 15 7 7 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1
4. U14 Anna Mihalčíková 2006 CZE Tendon Blok Ostrava 8 8 20 14 6 5 3 1 4 1 3 3 1 1 1 1 1 1 1 1
5. U14 Elena Benešová 2006 CZE TJ Spartak - HO Vrchlabí, Saltic 6 7 14 12 0 0 1 1 2 1 6 6 1 1 0 1 3 1 1 1
6. U14 Alena Ježková 2006 CZE Excentric Trutnov 4 8 5 15 0 6 0 1 0 1 1 1 1 1 0 2 1 1 2 2
7. U14 Tereza Martincová 2007 CZE Lezu v Mezu 3 8 3 11 0 3 0 1 0 1 0 1 1 1 0 2 1 1 1 1
8. U14 Veronika Šmakalová 2007 CZE On-Sight; Boulder bar 3 6 3 8 0 0 0 1 0 3 0 0 1 1 0 1 1 1 1 1
9. U14 Nicole Capandová 2007 CZE Vertikon 3 5 4 5 0 0 0 1 0 1 0 0 1 1 0 0 2 1 1 1
10. U14 Tereza Veselá 2007 CZE HO Komorní výtah 2 6 4 7 0 0 0 1 0 2 0 0 1 1 0 1 0 1 3 1
11. U14 Sofie Henlínová 2007 CZE HO Pohodička Slaný 2 4 4 4 0 0 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1
12. U14 Eliška Lázničková 2006 CZE CRUX Karlovy Vary 2 4 5 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 4 1 1 1
13. U14 Magdaléna Hatašová 2007 CZE HO Pavoučci Singing Rock Liberec 1 5 1 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 2 0 5 1 1
14. U14 Petra Dostálová 2007 CZE HO Komorní výtah 1 4 4 7 0 0 0 1 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 4 1
15. U14 Laura Henlínová 2006 CZE HO Pohodička Slaný 1 4 5 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 5 5
16. U14 Eliška Nová 2007 CZE Lezecký tým Pardubice 1 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 2 1
17. U14 Denisa Filustková 2007 CZE Boulder Banda 1 3 14 11 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 1 14 4
18-19. U14 Valerie Kopsová 2007 CZE Lezecký Tým Pardubice 1 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 3 1
18-19. U14 Eliška Růžičková 2007 CZE 1 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 3 1
20. U14 Tereza Hatzelová 2007 CZE HO Pavoučci Singing Rock Liberec 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
21. U14 Julie Horatschkeová 2007 CZE HO Komorní výtah Liberec 0 4 0 8 0 0 0 2 0 0 0 4 0 1 0 0 0 1 0 0
22. U14 Magdaléna Kažmírová 2007 CZE lezecké centrum WALLclub 0 3 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0 2
23. U14 Julia Kašáková 2006 CZE 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0
24. U14 Amelie Riesová 2007 CZE 0 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 1
25. U14 Anna Blechová 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7 0 0
26. U14 Eliška Horáčková 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 2 0 0
27. U14 Tereza Trnkova 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
28. U14 Natálie Karmazínová 2007 CZE Velké Meziříčí 0 1 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Chlapci U14
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U14 František Danda 2006 CZE Green Trees Monkeys 6 8 13 24 5 5 1 1 0 8 1 1 2 2 0 3 2 2 2 2
2. U14 Boris Řehák 2006 CZE STS Chvojkovice brod 6 8 14 21 3 3 2 2 0 1 3 3 3 2 0 7 2 2 1 1
3. U14 Vilém Jančuš 2006 CZE Rocky Monkeys; Sokol Brno I 5 7 15 17 5 4 1 1 0 2 5 5 0 1 0 0 3 3 1 1
4. U14 Stanislav Junaštík 2006 CZE Vertikon Zlín 5 7 16 18 1 1 1 1 0 0 0 1 2 2 0 4 11 8 1 1
5. U14 Lukáš Trávníček 2007 CZE HO Pavoučci LK Boulder 5 6 17 20 0 0 2 1 0 0 1 1 2 2 0 5 9 9 3 2
6. U14 Marek Šoukal 2007 CZE LEZU V MEZU 4 6 22 13 14 6 4 1 0 2 0 0 0 1 0 0 3 2 1 1
7. U14 Jakub Svatuška 2006 CZE Lokal Blok 4 5 10 8 0 1 3 2 0 0 0 0 3 1 0 0 3 3 1 1
8. U14 Marek Pařík 2006 CZE Lezecký Tým Pardubice 3 5 6 7 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 1
9. U14 Ondřej Pařík 2006 CZE Lezecký Tým Pardubice 2 5 4 6 0 02 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 1
10. U14 Matouš Hůrka 2006 CZE CRUX KV, Ultrasport Sokolov 2 3 9 5 0 0 0 1 0 0 0 0 6 3 0 0 0 0 3 1
11. U14 Jaromír Janovský 2006 CZE HO Pohodička Slaný 1 4 6 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6 1 0 1
12-13. U14 Filip Rauš 2007 CZE HO Gekon Újezd nad Lesy 1 1 3 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12-13. U14 Jaroslav Hyhlík 2007 CZE Boulder Banda 1 1 3 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. U14 Martin Pecher 2007 CZE Lezecké centrum Wallclub 0 5 0 23 0 12 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0 2
15. U14 Jakub Sepši 2006 CZE Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 0 4 0 7 0 0 0 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 1
16. U14 Filip Kysilka 2007 CZE Green Trees Monkey 0 3 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
17. U14 František Juda 2006 CZE Boulder Banda 0 3 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1
18. U14 Kryštof Pochman 2007 CZE Boulder Banda 0 3 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7 0 1
19. U14 Šimon Pražák 2007 CZE HO Pavoučci Liberec 0 2 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
20. U14 David Hulcr 2006 CZE HO Pohodička 0 2 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
21-22. U14 Martin Grünwald 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 6
21-22. U14 Theodor Hájek 2007 CZE HO Smíchoff 0 2 0 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0
23-24. U14 Jonáš Hůlka 2007 CZE Green Trees Monkeys 0 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23-24. U14 Adam Prokop 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
25-27. U14 Václav Šrámek 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25-27. U14 Martin Pricl 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25-27. U14 Jakub Bárta 2007 CZE HO Pohodička 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.