2.kolo BoulderDěti 2019

23. 8. 2019

Dětský závod určený pro kategorie U8, U10, U12 a U14

Fotky

Výsledky

Chlapci U8
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U8 Miroslav Bodanský 2012 CZE Vertikon Zlín 7 8 9 9 0 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1
2. U8 Martin Torres crespo 2012 CZE Green Trees Monkeys 4 8 10 26 0 9 0 9 3 1 5 2 0 1 1 1 0 2 1 1
3. U8 Vilém Forst 2012 CZE 3 7 5 13 0 0 0 3 2 1 0 1 0 2 2 1 0 4 1 1
4. U8 Michal Mizera 2012 CZE 1 6 1 19 0 0 0 4 0 1 0 0 0 7 0 1 0 5 1 1
5. U8 Eduard Švejcar 2012 CZE 1 4 1 29 0 0 0 0 0 1 0 0 0 15 0 12 0 0 1 1
Dívky U8
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U8 Liliana Šromová 2012 CZE 3 7 8 18 0 0 0 1 4 1 0 1 0 4 3 3 0 7 1 1
2. U8 Ema Šulcová 2012 CZE Lezecký Tým Pardubice 2 5 6 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 5 5 0 1 1 1
3. U8 Adéla Krumphanzlová 2012 CZE 2 4 5 12 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 4 2 0 0 1 1
Chlapci U10
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U10 Adam Paar 2010 CZE Hovrch Nové Město nad Metují 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U10 Dan Školař 2010 CZE Rocky Monkeys Sokol Brno I 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3. U10 Vítězslav Řehák 2010 CZE STS Chvojkovice Brod 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. U10 David Suchý 2011 CZE Vtahu 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5. U10 Dominik Jačka 2010 CZE 8 8 11 8 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
6. U10 Daniel Galuška 2011 CZE TJ Baník Karviná 7 8 9 8 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1
7. U10 Jáchym Gilar 2010 CZE HO Gekon, SK BigWall 7 8 18 15 0 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12 1 1 1
8. U10 Štěpán Juda 2011 CZE 4 8 4 9 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 2 0 1 1 1
9. U10 Zdeněk Tvrdý 2011 CZE Boulder Banda 4 8 5 11 0 3 0 1 1 1 1 1 0 1 2 2 0 1 1 1
10. U10 Matyáš Kočí 2010 CZE Boulder Banda 3 6 3 6 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1
11. U10 Václav Švejcar 2010 CZE Ho Pohodička Slaný 1 6 1 8 0 0 0 2 0 1 0 1 0 1 0 2 0 0 1 1
Dívky U10
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U10 Adéla Bodanská 2010 CZE Vertikon Zlín 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U10 Sára Capandová 2010 CZE Vertikon 8 8 9 8 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1
3. U10 Mia Migalová 2010 CZE HOROLEZCI Jeseník 8 8 9 9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1
4. U10 Jolana Štěpánová 2011 CZE Smichoff 8 8 10 9 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1
5. U10 Pavla Junaštíková 2010 CZE Vertikon Zlín 8 8 11 9 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1
6. U10 Ema Smékalová 2011 CZE Salamander vertical Prague 7 8 11 9 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5 2 1 1
7. U10 Valentýna Šmakalová 2010 CZE On-Sight; Boulder bar 7 8 17 8 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 10 1 1 1
8. U10 Alexandra Salašová 2010 CZE LEZU V MEZU 6 8 10 10 0 1 1 1 1 1 4 1 2 1 1 1 0 3 1 1
9. U10 Nina Štěpánová 2011 CZE Smichoff 4 6 6 7 0 0 0 1 3 1 1 1 1 2 0 1 0 0 1 1
10. U10 Adéla Olivová 2011 CZE Boulder Banda 3 7 6 15 0 0 0 4 2 1 3 3 0 1 0 3 0 2 1 1
11. U10 Kristýna Tůmová 2011 CZE 1 5 2 29 0 0 0 4 0 1 0 16 0 6 0 0 0 0 2 2
Chlapci U12
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U12 Jan Štípek 2008 CZE Rock Empire, Hudy, Makak 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U12 Lukáš Uherec 2009 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 8 8 9 8 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3. U12 Adam Bernard 2008 CZE HK Jihlava 7 8 10 10 1 1 0 2 4 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. U12 Ondřej Malina 2008 CZE Vertikon Zlín 5 6 12 12 0 6 0 0 0 0 3 1 2 1 1 1 3 1 3 2
5. U12 František Švejcar 2008 CZE HO Pohodička Slaný 3 7 10 8 0 1 0 0 0 1 0 1 1 1 7 2 2 1 0 1
6. U12 Filip Dušánek 2008 CZE HK Lanškroun z.s. 3 6 7 9 0 1 0 0 0 2 0 1 2 1 3 3 2 1 0 0
7. U12 Šimon Janda 2008 CZE Sambar Kladno 2 7 3 15 2 2 0 7 0 1 0 1 1 1 0 2 0 1 0 0
8. U12 Jonáš Švejcar 2008 CZE Ho Pohodička Slaný 2 6 3 11 0 2 0 0 0 2 0 1 1 1 0 4 2 1 0 0
9. U12 Lukáš Ďurech 2008 CZE Lezecký Tým Pardubice 1 8 1 19 0 2 0 5 0 1 0 1 0 2 0 2 1 1 0 5
10. U12 Jan Sedlák 2009 CZE LEZU V MEZU 1 4 2 16 0 0 0 0 0 0 0 1 0 6 0 0 2 2 0 7
11. U12 Jan Dvořák 2008 CZE 0 3 0 7 0 0 0 0 0 2 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0
12. U12 Petr Dygrýn 2008 CZE HO Pohodička Slaný 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
13. U12 Ondřej Migal 2008 CZE HOROLEZCI Jeseník 0 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
14. U12 Vítek Borna 2009 CZE Ulita Broumov 0 2 0 17 0 0 0 0 0 0 0 1 0 16 0 0 0 0 0 0
15. U12 Václav Sládek 2008 CZE Salamander Vertical Prague 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16-17. U12 Kristián Konečný 2008 CZE Olalla Merino Tišnov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16-17. U12 Petr Pagač 2008 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky U12
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U12 Natálie Paarová 2008 CZE Hovrch Nové Město nad Metují 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2. U12 Zosia Bornus 2008 POL 8 8 8 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3. U12 Malgorzata Kurek 2008 POL Poland Climbing Kid's Team 8 8 9 8 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4. U12 Klára Preislerová 2009 CZE Green Trees Monkeys, Baterca 8 8 23 11 1 1 14 4 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5. U12 Katarína Hollá 2008 SVK Spider's nook 6 8 8 8 1 1 0 1 0 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1
6. U12 Emma Králíková 2008 CZE Vertikon Zlín 4 7 12 23 3 1 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 7 1 0 17
7. U12 Maruška Bartáčková 2008 CZE Boulder Banda 3 7 13 13 0 2 0 0 0 1 0 1 2 2 3 2 8 2 0 3
8. U12 Nikola Sztandera 2008 POL Poland Climbing Kids Team 2 6 5 8 0 0 0 2 0 1 0 2 4 1 1 1 0 0 0 1
9. U12 Viktória Sališová 2008 SVK HK Zlaté Moravce 1 3 1 13 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 4 0 8
10. U12 Ráchel Pfisterová 2008 CZE On-Sight 1 3 2 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2 2 0 0 0 0
11. U12 Anna Pithartová 2008 CZE Lezecký Tým Pardubice 0 6 0 13 0 1 0 0 0 4 0 1 0 3 0 0 0 3 0 1
12. U12 Hana Žďárecká 2009 CZE Boulder Banda 0 4 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 1 0 1 0 0
13. U12 Barbora Mazurkiewiczová 2008 CZE Wall club 0 4 0 6 0 1 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
14-15. U12 Agáta Danielová 2008 SVK HO Pohodička Slaný 0 3 0 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 2 0 0
14-15. U12 Rozárka Obročníková 2008 CZE Lezecký kroužek Prachov 0 3 0 5 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
16. U12 Karolina Pechrova 2008 CZE HO Komorni Vytah 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
17-18. U12 Jana Mizerová 2008 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17-18. U12 Laura Lafatová 2009 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Chlapci U14
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U14 František Danda 2006 CZE Green Trees Monkeys 6 6 7 7 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0
2. U14 Lukáš Mokroluský 2007 CZE BigWall Praha, Třináctka, baterca, Move Holds 6 6 11 9 1 1 1 1 4 3 1 1 2 1 2 2 0 0 0 0
3. U14 Stanislav Junaštík 2006 CZE Vertikon Zlín 6 6 12 8 1 1 1 1 2 1 2 2 2 2 4 1 0 0 0 0
4. U14 Boris Řehák 2006 CZE STS Chvojkovice brod 3 6 8 9 3 2 0 1 2 2 0 2 0 1 3 1 0 0 0 0
5. U14 Matěj Braun 2007 CZE HOROLEZCI Jeseník 1 5 2 18 0 4 0 0 0 8 0 2 2 2 0 2 0 0 0 0
6. U14 František Juda 2006 CZE Boulder Banda 1 3 1 9 1 1 0 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7. U14 Marek Pařík 2006 CZE Lezecký Tým Pardubice 1 2 3 2 0 0 0 1 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0
8. U14 Jakub Svatuška 2006 CZE 0 5 0 15 0 2 0 0 0 6 0 3 0 1 0 3 0 0 0 0
9. U14 Ondřej Pařík 2006 CZE Lezecký Tým Pardubice 0 4 0 15 0 7 0 1 0 0 0 0 0 3 0 4 0 0 0 0
10. U14 Marek Šoukal 2007 CZE LEZU V MEZU 0 3 0 12 0 2 0 9 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
11. U14 Adam Lorenc 2007 CZE HOVRCH Nové Město nad Metují 0 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0
12-13. U14 Jaromír Janovský 2006 CZE HO Pohodička Slaný 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
12-13. U14 Martin Grünwald 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
14-15. U14 Adam Prokop 2007 CZE HO Pohodička Slaný 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14-15. U14 Čeněk Pinkas 2007 CZE HK Choceň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dívky U14
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t z pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. U14 Barbora Bernardova 2006 CZE HK v Jihlavě 6 6 9 8 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 3 3 0 0 0 0
2. U14 Anna Mihalčíková 2006 CZE Tendon Blok Ostrava 6 6 12 7 1 1 1 1 2 2 3 1 3 1 2 1 0 0 0 0
3. U14 Tereza Sejnová 2006 CZE Ho Liaz Jablonec 3 6 4 8 1 1 1 1 0 2 0 1 0 1 2 2 0 0 0 0
4. U14 Mariana Janošová 2007 CZE TJ Baník Karviná; Saltic; Climbing Technology 3 5 4 6 1 1 0 1 0 1 0 0 2 2 1 1 0 0 0 0
5. U14 Nicole Capandová 2007 CZE Vertikon 2 4 8 11 1 1 0 1 0 0 0 0 0 2 7 7 0 0 0 0
6. U14 Tereza Martincová 2007 CZE Lezu v Mezu 0 3 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
7. U14 Magdaléna Hatašová 2007 CZE HO Pavoučci Singing Rock Liberec 0 2 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 7 0 0 0 0
8. U14 Eliška Nová 2007 CZE Lezecký Tým 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
9-10. U14 Adéla Pechová 2006 CZE V TAHU Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9-10. U14 Viktorie Vejmolová 2007 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Report

Kde se nejvíc fandí? Na fesťáku v Teplicích!


BoulderZávody MHFF TEPLICE 2019
2. kolo boulderingových závodů pro děti i dospělé

Co napsat na úvod k akci, ve které jde o několikadenní prožitek, meeting každý s každým, pivo, koncerty, pelmel sportovních aktivit a hlavně lezení...? Festival je o filmech, přednáškách, osobnostech, aktivitách - spára, stavění, skákání a lezení….to hlavně. A sportovní lezení na fesťáku, to jsou BoulderZávody. V Teplicích s totálně strhující atmosférou! Přijeďte to příští rok zažít na vlastní kůži! Budiž vám tenhle článek motivací.

Celý report ZDE.


Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.