1.kolo BoulderZávody 2019

15. 6. 2019

  Závod pro dospělé a mládež od U16   

Fotky

Výsledky

Muži - kvalifikace
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b. 9. b. 10. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl finale t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Dospělí Martin Stráník 1990 CZE Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň, Hodinářství Bechyně, Olymp Praha ano 10 15 10 11 4 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1
2. J-Junioři Šimon Potůček 2001 CZE Vertikon Zlín ano 10 15 10 13 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 2 2 2 1
3. Dospělí Jakub Hlaváček 1982 CZE Triop, SmíchOFF, Ruzyně ano 10 18 10 15 2 1 1 1 1 1 1 1 5 5 2 2 1 1 1 1 1 1 3 1
4. Dospělí Rishat Khaibullin 1995 KAZ ano 9 10 10 10 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1
5. J-Junioři Jakub Skočdopole 2000 CZE Scarpa, Aguglia, Rafiki, CT, HOLipník ano 9 12 10 18 0 8 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1
6. Dospělí Martin Kuhnel 1997 CZE ano 9 15 10 12 4 3 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1
7. Dospělí Matějš Svojtka 1995 CZE Boulder Bar, don Olivieri ano 8 11 10 13 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 0 1 1 1 0 2
8. J-Junioři Štěpán Pochman 2001 CZE Lezecká akademie, Boulder Bar ano 8 27 9 14 3 2 5 2 4 2 2 1 1 1 3 3 0 0 0 1 6 1 3 1
9. Dospělí Martin Dvorský 1989 CZE Lokalblok , SCVM ano 7 12 9 11 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 3 3 0 0 0 1 2 1 0 1
10. Dospělí Roman Kučera 1993 CZE Koroboulder Pardubice 6 14 9 11 6 2 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 1 0 2 0 1
11. Dospělí Miloš Němý 1987 SVK Move Up 6 14 8 12 7 3 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2 0 0 0 1 0 2 0 0
12. Dospělí Jakub Rázek 1998 CZE 6 11 7 12 4 4 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0 3 1 0 3 0 0
13. Dospělí Jakub Hejný 1990 CZE Climb&Run 6 30 7 24 11 4 5 5 2 1 1 1 1 1 10 10 0 0 0 0 0 2 0 0
14. Dospělí Jáchym Srb 1992 CZE Boulder Bar, don Olivieri 5 17 9 18 0 3 8 4 3 2 2 1 1 1 3 3 0 0 0 1 0 2 0 1
15. J-Junioři Štěpán Potůček 2001 CZE Vertikon Zlín 5 11 8 15 0 0 2 2 0 1 1 1 2 2 1 1 0 0 0 1 5 5 0 2
16. Dospělí Filip Karban 1997 CZE MAKAK 5 12 8 12 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 4 3 0 0 0 1 5 3 0 0
17. Dospělí Michal Běhounek 1997 CZE ActiveMove 4 10 8 20 0 0 3 1 0 5 1 1 4 4 2 2 0 0 0 1 0 3 0 3
18. A-U18 Štěpán Děták 2002 CZE 4 17 7 21 0 0 0 4 7 1 1 1 7 7 2 1 0 0 0 1 0 6 0 0
19. A-U18 Szymon Zalesiński 2003 POL GoClimbo 4 7 5 6 0 0 2 2 0 1 1 1 2 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Dospělí Jiří Přibil 1980 CZE HO doubrava / AIX AIX AIX 3 7 8 16 0 0 0 1 0 3 1 1 3 3 3 3 0 0 0 2 0 2 0 1
21. A-U18 Svatopluk Vaňous 2002 CZE Lezecký Tým Pardubice 3 8 5 15 0 7 0 2 0 0 1 1 1 1 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0
22. A-U18 Kryštof Andrle 2003 CZE WC 3 9 5 10 0 0 6 1 0 5 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
23. A-U18 Vojtěch Borýsek 2003 CZE Vertikon Zlín 3 21 4 10 0 0 11 1 0 2 4 1 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Dospělí Dominik Uher 1992 CZE HK Orlová, HO Broumov 2 5 5 19 0 13 0 1 0 2 2 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25. A-U18 Jáchym Lysák 2003 CZE Vertikon Zlín 2 7 5 9 0 0 0 1 0 0 4 1 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3
26. J-Junioři Šimon Průcha 2001 CZE Sambar 2 3 4 9 0 4 0 0 0 2 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Dospělí Albert Ondráško 1998 CZE 2 3 3 13 0 0 0 11 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Dospělí Jiří Slabý 1979 CZE WC 2 3 2 2 0 0 0 0 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. A-U18 Jiří Kočí 2003 CZE Boulder Banda 2 11 2 9 0 0 0 0 0 0 3 1 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. B-U16 Zbynek Vávra 2005 CZE Green Trees Monkeys 1 1 4 13 0 4 0 4 0 0 1 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. B-U16 Vojtěch Poláček 2004 CZE Green trees monkeys 1 2 3 23 0 10 0 12 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. A-U18 Samuel Suchánek 2003 CZE Makak 1 9 3 18 0 8 0 5 0 0 9 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. A-U18 Tomáš Kurfiřt 2003 CZE Boulder banda 1 4 2 7 0 0 0 0 0 0 0 3 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34. Dospělí Viktor Uher 1995 CZE 0 0 6 22 0 2 0 7 0 4 0 2 0 1 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0
35. J-Junioři Jakub Karban 2001 CZE MAKAK 0 0 5 16 0 6 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0
36. Dospělí Michal Havel 1990 CZE 0 0 5 21 0 0 0 10 0 4 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
37. A-U18 Sebastián Mašek 2002 CZE Lanovka 0 0 4 15 0 0 0 6 0 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Dospělí Sebastian Kurek 1976 POL goCLIMBO 0 0 2 9 0 0 0 0 0 0 0 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39. B-U16 Martin Šplíchal 2004 CZE HO Pavoučci Liberec 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40-41. Dospělí Ondřej Záhora 1988 CZE LK Boulder s.z., KHS Jilemnice 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40-41. A-U18 Adam Kadeřávek 2002 CZE WC bouldering team 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. Dospělí Štefan Reblan 1986 CZE HO Bordeaux 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. B-U16 Jan Šik 2005 CZE HO SaSM Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42-44. Dospělí Jiří Antušek 1996 CZE Green Trees Monkeys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ženy - kvalifikace
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b. 5. b. 6. b. 7. b. 8. b. 9. b. 10. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl finale t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. J-Junioři Lenka Slezáková 2000 CZE Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining ano 10 20 10 11 1 1 1 1 4 1 2 2 1 1 1 1 1 1 2 1 6 1 1 1
2. J-Junioři Jana Ondřejová 2000 CZE Rocky Monkeys, Sokol Brno I ano 9 14 10 10 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 2 1
3. Dospělí Edita Vopatová 1993 CZE Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz ano 8 13 10 10 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 0 1 2 1
4. A-U18 Nikola Králíková 2003 CZE Vertikon Zlín ano 8 22 10 14 1 1 2 1 0 1 1 1 4 3 2 2 1 1 5 1 6 2 0 1
5. J-Junioři Kateřina Macharáčková 2001 CZE Vertikon Zlín ano 6 8 10 14 2 1 1 1 0 3 1 1 1 1 2 2 1 1 0 2 0 1 0 1
6. A-U18 Adéla Bajerová 2003 CZE ano 6 10 9 10 2 1 2 1 0 1 1 1 2 2 2 1 1 1 0 1 0 0 0 1
7. Dospělí Jana Olšarová 1989 CZE Climb&Run ano 5 12 8 19 5 1 1 1 0 2 1 1 4 4 0 8 1 1 0 0 0 0 0 1
8. B-U16 Eliška Suchá 2005 CZE Vtahu ano 5 14 7 18 3 1 6 1 0 1 2 2 1 1 0 10 2 2 0 0 0 0 0 0
9. Dospělí Pavla Vitáková 1987 CZE 4 7 10 24 1 1 0 1 0 2 1 1 3 3 0 11 2 1 0 1 0 2 0 1
10. B-U16 Theresia Polcarová 2005 CZE Therex Climbing - CRUX Karlovy Vary, NuSkin, Midori 4 6 7 11 1 1 0 2 0 1 2 2 2 2 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
11. J-Junioři Michaela Kalová 2001 CZE THEREX climbing holds, Stella Metalli 3 5 6 8 1 1 0 1 0 1 1 1 3 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
12. J-Junioři Jorika Kejnovská 2001 CZE HK Jihlava 3 6 6 13 2 1 0 1 0 4 3 3 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
13. A-U18 Nicola Trnková 2003 CZE HO pohodička Slaný 3 4 5 6 1 1 0 1 0 0 1 1 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
14. A-U18 Tereza Kachlířová 2002 CZE 3 8 5 13 2 1 0 3 0 0 1 1 5 5 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
15. A-U18 Michaela Jakouběová 2003 CZE HO TJ Jiskra Tanvald 3 17 3 5 1 1 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0
16. A-U18 Anastázie Průšová 2003 CZE WC bouldering team 1 3 3 3 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. A-U18 Kristýna Dubská 2002 CZE 1 7 3 9 0 3 0 3 0 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. B-U16 Michaela Dubská 2004 CZE 1 8 3 12 0 2 0 3 0 0 8 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Dospělí Zuzana Bednářová 1988 CZE 0 0 4 8 0 2 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
20. Dospělí Kateřina Zemánková 1998 CZE MAKAK, HO Pavoučci Liberec 0 0 4 10 0 1 0 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21. A-U18 Sára Grycová 2003 CZE Vertikon Zlín 0 0 3 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 2 0 0 0 0 0 0
22. Dospělí Martina Kobelová 1987 CZE HO Start, Družba 0 0 2 16 0 3 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. B-U16 Kristynka Zemanová 2004 CZE V Tahu ! 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Muži - Finále
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Dospělí Martin Stráník 1990 CZE Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň, Hodinářství Bechyně, Olymp Praha 4 5 4 5 2 2 1 1 1 1 1 1
2. J-Junioři Jakub Skočdopole 2000 CZE Scarpa, Aguglia, Rafiki, CT, HOLipník 3 4 4 7 2 2 1 1 0 3 1 1
3. Dospělí Rishat Khaibullin 1995 KAZ 2 2 4 8 1 1 0 4 0 2 1 1
4. Dospělí Jakub Hlaváček 1982 CZE Triop, SmíchOFF, Ruzyně 2 2 3 4 1 1 1 1 0 2 0 0
5. Dospělí Matějš Svojtka 1995 CZE Boulder Bar, don Olivieri 2 4 3 5 1 1 3 3 0 0 0 1
6. J-Junioři Šimon Potůček 2001 CZE Vertikon Zlín 2 5 3 8 4 4 1 1 0 0 0 3
7. Dospělí Martin Dvorský 1989 CZE Lokalblok , SCVM 2 2 2 2 1 1 1 1 0 0 0 0
8. Dospělí Martin Kuhnel 1997 CZE 1 2 4 9 2 2 0 1 0 2 0 4
9. J-Junioři Štěpán Pochman 2001 CZE Lezecká akademie, Boulder Bar 1 5 2 5 5 4 0 1 0 0 0 0
Ženy - Finále
součet 1. b. 2. b. 3. b. 4. b.
# typ jméno příjmení ročník občanství oddíl t pt z pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1. Dospělí Edita Vopatová 1993 CZE Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz 3 5 3 5 3 3 1 1 1 1 0 0
2. A-U18 Nikola Králíková 2003 CZE Vertikon Zlín 2 9 4 7 7 4 0 1 2 1 0 1
3. A-U18 Adéla Bajerová 2003 CZE 1 1 4 5 1 1 0 1 0 1 0 2
4. J-Junioři Jana Ondřejová 2000 CZE Rocky Monkeys, Sokol Brno I 1 1 4 6 0 3 0 1 1 1 0 1
5. J-Junioři Lenka Slezáková 2000 CZE Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining 1 1 3 3 1 1 0 1 0 1 0 0
6. J-Junioři Kateřina Macharáčková 2001 CZE Vertikon Zlín 1 2 3 6 2 2 0 2 0 2 0 0
7. Dospělí Jana Olšarová 1989 CZE Climb&Run 1 6 3 9 6 6 0 1 0 2 0 0
8. B-U16 Eliška Suchá 2005 CZE Vtahu 1 11 3 20 11 11 0 3 0 6 0 0

Report

1. kolo Boulderzávodů 2019
První letošní akce se konala pod širým nebem, a to na pražském holešovickém Výstavišti na nové venkovní bouldrovce. Kromě ní stála hned vedle ještě další mobilní stěna a taky Balvan s klouzajdou pro děti. V neděli, kdy se konal dětský závod, jsme "relax" zónu rozšířili ještě o skákací hrad a parkourové hřiště. Takže kdo přišel, neprohloupil, ať už závodil, nebo ne.
Celý report najdete ZDE

Partneři projektů

Copyright © 2019 České Sportovní Lezení. by Media Heroes s.r.o.